2 policová knižnica z Toulonského dreva v tmavom dube. Výrazné krivky poskytujú elegantný kontrast k jedinečnému vzhľadu kolekcie Toulon. Knižnica, navrhnutá tak, aby vám pomohla pri každodennej rutine, slúži ako bašta úložných funkcií

2 policová knižnica z Toulonského dreva v tmavom dube

2 policová knižnica z Toulonského dreva v tmavom dube


Príležitostný okrúhly jedálenský stôl Hillsdale Bayberry Oak s drevenou doskou z dubu. Okrúhly jedálenský stôl Hillsdale Bayberry Oak s drevenou doskou má elegantnú prepracovanosť. S klasickou európskou príchuťou sa vyznačuje štvornohým podstavcom, otočeným stredovým stĺpikom a profilovanou stolovou doskou. Tento jedálenský stôl v prechodnom štýle dodá vášmu zariadeniu atmosféru, ktorá je nadčasová a elegantná. vidiecky štýl; Základňa podstavca. Klasická dubová úprava. Wood Top (masívne drevo a drevené kompozity). Okrúhly tvar; Výška stola: Štandardná výška. Príležitostné stolovanie. Vyžaduje sa určitá montáž. S kabrioletovými nohami a jemnými sústružníckymi detailmi. Stoličky nie sú súčasťou dodávky. Rozmery: Celkové rozmery: 30 V x 44 Š x 44 D .

Príležitostný okrúhly jedálenský stôl Hillsdale Bayberry Oak s drevenou doskou z dubu


Steve Silver Company Mango server z masívneho dreva vo svetlom dube. Moderná klasika, Mango Server (svetlý dub) prináša funkčný dizajn a konštrukciu z masívneho dreva. Svetlý dub, definovaný ako ležérne elegantný, dodáva tomuto skutočne prechodnému kúsku hĺbku a charakter. Povrchová úprava svetlý dub; Súčasný štýl; Konštrukcia rohového bloku na stoličkách a stole; Spoje pero a drážka; Masívne drevo.

Steve Silver Company Mango server z masívneho dreva vo svetlom dube


Krídlo Shantel Wood z ovsenej kaše. Tkané krajčírstvo z mäkkej slonoviny s lemovanými detailmi. Odhalený drevený rám je z masívneho dreva so zosilneným stolárstvom s povrchovou úpravou sýto zrnitým moridlom z ovsených vločiek so svetlosivou lazúrou. Vďaka vyspelej konštrukcii a vystuženiu obalov si spoločnosť uttermost zachováva jednu z najnižších mier poškodenia v tomto odvetví. Každý je navrhnutý, vyrobený a zabalený s ohľadom na prepravu. Ovsené vločky; Gumové drevo, preglejka, pena, látka a hardvér; Nábytok Uttermost kombinuje materiály prémiovej kvality s jedinečným dizajnom vo vysokom štýle.; Navrhol Matthew Williams; Zloženie látky: 95% polyester, 5% ľan.

Krídlo Shantel Wood z ovsenej kaše