5 dielna stolová súprava Rowley Wood Youth v bielej farbe. Nechajte svoje deti preskúmať svoju kreativitu so súpravou viacfarebného dreveného stola pre mládež Furniture of America Rowley I, ktorá obsahuje štyri rôzne farebné stoličky a pevný drevený stôl. Značky a stavebný papier pohodlne uložte do úložných priestorov, ktoré poskytuje základňa stola. Zahŕňa: Jeden detský okrúhly stôl a štyri detské stoličky; Štýl: prechodný; Biela, Multi; masívne drevo, drevená dyha; Okrúhly stôl s úložným priestorom; Jedna zásuvka pod otvorenou policou; Nosnosť stoličky: 225 libier; Nosnosť stola: 50 libier; Nosnosť stoličky: 225 libier.

5 dielna stolová súprava Rowley Wood Youth v bielej farbe

5 dielna stolová súprava Rowley Wood Youth v bielej farbe


Pierson 2 Wood Pub Stolička v starožitnej bielej farbe. S touto dvojfarebnou drevenou jedálenskou stoličkou môžete rýchlo pridať sedadlá na akýkoľvek jedálenský stôl. Je vyrobený z masívneho dreva a drevenej dyhy a čalúnený espresso umelou kožou pre príjemný a relaxačný večer. Lamelový chrbát dodáva vidiecku atmosféru, ktorá je ešte zdôraznená starožitným bielym povrchom. Zahŕňa: dve krčmové stoličky; Štýl: prechodný; Starožitná biela; Drevo, MDF, umelá koža; operadlo v štýle lamiel; Čalúnené sedadlo z umelej kože; Dvojfarebný dizajn s kontrastnými farbami; Vstavané opierky nôh.

Pierson 2 Wood Pub Stolička v starožitnej bielej farbe


NE Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou v bielej farbe. Poschodová posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian je inovatívne a priestor šetriace riešenie pre spánok a štúdium. S bielym povrchom má vstavaný stôl, ktorý je ideálny na domáce úlohy alebo koníčky. Najlepšie zo všetkého je, že vďaka priloženému základu z preglejkových lamiel nie sú potrebné žiadne pružinové alebo bunkové dosky. Podkrovná posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian bude určite zábavným a funkčným doplnkom do izby vášho dieťaťa. Zahŕňa zodpovedajúcu písacu stoličku. Vyžaduje sa montáž. Matrac nie je súčasťou dodávky. Drevená biela detská poschodová posteľ v plnej veľkosti so vstavaným písacím stolom a zodpovedajúcou písacou stoličkou; Vstavaný stôl šetrí miesto a poskytuje elegantné pracovné miesto; zahŕňa stoličku; Nie je potrebná taštičková pružina; Matný biely povrch sa dá ľahko zladiť; Vyrobené z borovice a MDF; Posiela sa v troch krabiciach, ktoré môžu doraziť samostatne; Vyžaduje sa montáž; Rozliatu látku ihneď vyčistite; nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky pre domácnosť; utrite mierne navlhčenou handričkou a uistite sa, že na nábytku nezostala žiadna stojaca voda.

NE Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou v bielej farbe


Ne Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou, závesný nočný stolík v bielej farbe. Poschodová posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian je inovatívne a priestor šetriace riešenie pre spánok a štúdium. S bielym povrchom má vstavaný stôl, ktorý je ideálny na domáce úlohy alebo koníčky. Zodpovedajúci závesný nočný stolík poskytuje vynikajúce miesto na odloženie knihy alebo nápoja. Vďaka priloženému základu z preglejkových lamiel nie sú potrebné taštičkové pružiny alebo bunkové dosky. Podkrovná posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian bude určite zábavným a funkčným doplnkom do izby vášho dieťaťa. Zahŕňa zodpovedajúcu písacu stoličku. Vyžaduje sa montáž. Matrac nie je súčasťou dodávky. Drevená biela detská veľká poschodová posteľ so vstavaným písacím stolom, zodpovedajúcou stoličkou a závesným nočným stolíkom; Vstavaný stôl šetrí miesto a poskytuje elegantné pracovné miesto; obsahuje stoličku a závesný nočný stolík; Nie je potrebná taštičková pružina; Matný biely povrch sa dá ľahko zladiť; Vyrobené z borovice, topoľa, preglejky, MDF a dyhy; Posiela sa v štyroch krabiciach, ktoré môžu doraziť samostatne; Vyžaduje sa montáž; Rozliatu látku ihneď vyčistite; nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky pre domácnosť; utrieť miernym

Ne Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou, závesný nočný stolík v bielej farbe