Alaterre Nábytok Durango 27W Koncový stolík z priemyselného dreva. Ide o odvážnu, industriálnu kolekciu, ktorá bude výrazom vo vašom obytnom priestore. Vďaka priehradovej konštrukcii, skrutkám a kovovým lištám si zamilujete, ako tieto kúsky pozdvihnú váš dekor na novú úroveň. Hrče, praskliny a dokonca aj nahrubo opracované hrany ukazujú pôvodné kvality dreva. Naša povrchová úprava lakom so svetlými a tmavými tónmi umožňuje presvitať prirodzenú kresbu dreva. Tento kúsok umožní, aby váš dekor bol jedinečne váš; každý kus sám o sebe robí vyhlásenie. Spoločne poskytujú výrazný rustikálny industriálny štýl; Žiadny kus nie je úplne rovnaký; jemné nedokonalosti, ako sú hrče a praskliny, sú súčasťou charakteru dreva; Výrazný kúsok vedľa koženého kresla; Akcent kovovej tyče; Masívne akáciové drevo; Nosnosť: 100 libier; Jednoduchá montáž.

Alaterre Nábytok Durango 27W Koncový stolík z priemyselného dreva

Alaterre Nábytok Durango 27W Koncový stolík z priemyselného dreva


Koncový stolík Savannah na stoličke s výsuvnou policou Ivory s doskou z prírodného dreva. Kolekcia Savannah ponúka moderný štýl chaty; s drevenou doskou a bielo lakovanými nohami ponúka vášmu obytnému priestoru svieži štýl. Savannah zahŕňa koncové stoly, konzolové stolíky a časti médií/úložných priestorov. Môžete si navrhnúť dokonalú obývačku pre váš domov. Jedna zásuvka a lamelová polica; Rybinové zásuvky s kovovými klzákmi; Štýl pobrežia, chaty a moderného statku; Dvojfarebný štýl je svieži a živý.

Koncový stolík Savannah na stoličke s výsuvnou policou Ivory s doskou z prírodného dreva


Papillion 2 Rectangular 80 x 40 Blonde Live Edge Sold Wood Top Table. Starostlivo ručne vyrobený z prvotriedneho indického akáciového dreva, Papillion II je úžasný jedálenský stôl, ktorý nerobí kompromisy vo funkčnosti ani vizuálnej príťažlivosti. Veľkolepá, prirodzene dokončená doska sa môže pochváliť svetlohnedým moridlom, ktoré zvýrazňuje kresbu a charakter dreva, ako aj živo brúsený okraj, čo je okamžitý pocit v každej jedálni. Masívna železná základňa v matnej čiernej farbe, ktorá je inšpirovaná krídlami motýľa, podopiera dosku z masívneho dreva a zaručuje bezkonkurenčnú stabilitu a rovnováhu, čím zaisťuje ten najpohodlnejší možný zážitok zo stolovania. Papillion II, navrhnutý tak, aby uspokojil večierku šiestich ľudí, sa dobre hodí k väčšine jedálenských stoličiek a vyzerá nádherne v priestoroch založených na dizajnových štýloch Mercana Modern, Lakeside a Farmhouse. Papillion II má hrubú hornú dosku z masívneho akáciového dreva so živým okrajom, ktorý z neho určite urobí hlavu vo vašom priestore.; Papillion II, vyrobený z matne čierneho tónovaného železa, sa môže pochváliť jedinečne tvarovaným rámom, ktorý je inšpirovaný krídlami

Papillion 2 Rectangular 80 x 40 Blonde Live Edge Sold Wood Top Table


Moderné drevené hniezdne stoly. Táto súprava hniezdiacich stolíkov, navrhnutá s ohľadom na jedinečnosť a moderný štýl, bude úžasným prechodným prvkom vášho domova. Ich všestrannosť vám dáva možnosť vybrať si, kam ich chcete umiestniť, takže pre každú z nich je ľahké nájsť využitie. Všetky sú vyrobené s doskami stolov v tvare šesťuholníka a kovovým rámom pre dojem zmiešaných prvkov. Spárovaním troch vo vašej obývačke na vystavenie dekorácie a potom, keď potrebujete priestor, ich jednoducho zložte, aby ste ušetrili miesto, alebo ich rozložte po celom dome a použite jeden ako odkladací stolík vedľa kresla, druhý ako pohovku stolík a posledný ako nočný stolík vo vašej spálni. S moderným, prechodným a glam dizajnovým štýlom; Použite spolu na vytvorenie konferenčného stolíka, oddelene ako príručné stolíky alebo nočné stolíky; S jedinečnou stolovou doskou v tvare šesťuholníka a základňou v tvare x; Vyrobené z kovu a odolného laminátu; Sada obsahuje tri stoly rôznych veľkostí; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Moderné drevené hniezdne stoly