Bočná stolička Ladderback v čiernej farbe s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti týchto rebríkových bočných stoličiek dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto čierna bočná stolička v súprave 2 kusov je vyrobená z masívneho bukového dreva a je dodávaná so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Ladderback v čiernej farbe s dreveným sedákom

Bočná stolička Ladderback v čiernej farbe s dreveným sedákom


Bočná stolička Lolly v čiernej farbe s dreveným sedákom. Súprava 2 kresiel Lolly Back Chair v čiernej farbe, ktorá sa dodáva kompletne zmontovaná, predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s odolným dreveným sedadlom a vyrezaným kruhovým dizajnom v zadnej časti, je nenápadná a sofistikovaná. Vystavte ho medzi kúskami dekoru Craftsman pre súdržný vzhľad. Má vysokú kvalitu a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Lolly v čiernej farbe s dreveným sedákom


Bočná stolička s prekríženým chrbtom v čiernej farbe s dreveným sedákom. Tieto jednoduché, ale nápadné bočné stoličky sa dodávajú ako súprava 2 kusov a dajú sa efektívne postaviť k vášmu jedálenskému alebo konferenčnému stolíku. Táto bočná stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva pre zabezpečenie bezkonkurenčnej pevnosti a odolnosti. Táto bočná stolička má jednoduché a priestranné sedadlo s dizajnom krížového operadla, ktoré ponúka optimálne pohodlie pri sedení. Stojí na štyroch rovných nohách, ktoré mu dodávajú pevnú a protišmykovú základňu. Rám má čiernu farbu a dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Má nosnosť 350 lb a dodáva sa kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech, mahagón, stredný dub, prírodný; Kolekcia Cross Back: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička s prekríženým chrbtom v čiernej farbe s dreveným sedákom


Hybridná bočná stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom. Hybridné bočné kreslo v čiernej farbe je sofistikované a všestranné. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Táto sada 2 jedálenských stoličiek sa dodáva v 1 krabici kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Hybridná bočná stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom