Bočné kreslo Hendrix v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom. Táto jednoduchá a klasická bočná stolička Hendrix sa dodáva ako súprava 2 kusov v čerešni vyrobenej z masívneho bukového dreva vysokej kvality. Táto súprava stoličiek má pevný dizajn operadla, ktorý vyzerá krásne a poskytuje chrbtu maximálnu oporu. Táto bočná stolička sa dá ľahko manévrovať po celom dome pre všestranné využitie a je dodávaná kompletne zmontovaná. Dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Vystavte ho medzi kúskami dekorácie Craftsman pre elegantný vzhľad. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Hendrix: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočné kreslo Hendrix v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom

Bočné kreslo Hendrix v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom


Diamantová chrbtová stolička v čerešni s dreveným sedákom. Stolička Diamond Back Counter Stool v čerešňovej farbe predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Dodáva sa kompletne zmontovaný, vystavte ho medzi kusmi tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná v čiernej, čerešni, orechu; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Diamantová chrbtová stolička v čerešni s dreveným sedákom


Postranné kreslo v čerešni s dreveným sedadlom. Vymeňte svoj starý kuchynský alebo jedálenský nábytok za štýlovú stoličku Index Chair v čerešni s dreveným sedadlom. Táto stolička je vyrobená z masívneho dreva so štvorcovým operadlom a je jednoduchá a elegantná. Vďaka svojmu klasickému dizajnu je ideálnym doplnkom do neformálnych aj formálnych jedální. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Index kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky,; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Postranné kreslo v čerešni s dreveným sedadlom


Hybridná bočná stolička v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom. Hybridné bočné kreslo v čerešňovej farbe je sofistikované a všestranné. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Táto sada 2 jedálenských stoličiek sa dodáva v 1 krabici kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Hybridná bočná stolička v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom