Čalúnená zadná bočná stolička Paldao zo sable Wood s dymovým čalúnením. Čalúnená postranná stolička je moderným poňatím tradičnej bočnej stoličky. Jednoduché tvary a krásna kresba dreva umožňujú tejto stoličke dostať sa do centra pozornosti. Čalúnené sedadlo a operadlo v dymovej farbe s webovým sedením poskytujú dostatok pohodlia pri dlhšom používaní, takže sa pohodlne usaďte a vychutnajte si dlhé večere. Vďaka vysokému lesku v bohatej sobolej povrchovej úprave táto stolička určite zažiari vo vašej domácnosti. Výška sedadla: 19 Select Hardwoods, Quartered Paldao Veneer. Farba:Sable s dymovým čalúnením Select Hardwoods, Quartered Paldao Faneer; Farba: Sobolí s dymovým čalúnením; Predáva sa v pároch; Výška sedadla: 19. Čalúnené sedadlo a operadlo v dyme.

Čalúnená zadná bočná stolička Paldao zo sable Wood s dymovým čalúnením

Čalúnená zadná bočná stolička Paldao zo sable Wood s dymovým čalúnením


Stolička Paldao Splat s operadlom zo sobolieho dreva s dymovým čalúnením. Kreslo Splat Back Arm Chair predstavuje moderný vzhľad tradičného kresla. Jednoduché tvary a krásna kresba dreva umožňujú tejto stoličke dostať sa do centra pozornosti. Čalúnené sedadlo v dymovej farbe a sieťové sedenie poskytujú dostatok pohodlia pri dlhšom používaní, takže sa pohodlne usaďte a vychutnajte si dlhé večere. Vďaka vysokému lesku v bohatej sobolej povrchovej úprave táto stolička určite zažiari vo vašej domácnosti. Výška sedadla: 19. Výška ramien: 25 Select Hardwoods, Quartered Paldao Veneer. Farba:Sable s dymovým čalúnením Select Hardwoods, Quartered Paldao Faneer; Farba: Sobolí s dymovým čalúnením; Predáva sa v pároch; Výška sedadla: 19. Výška ramien: 25 .

Stolička Paldao Splat s operadlom zo sobolieho dreva s dymovým čalúnením


Luxusné drevené kreslo Bankers s čiernym vinylovým čalúneným sedadlom z hnedého ovocia. Kreslo Bankers s čiernym vinylovým čalúneným sedadlom z dreva Fruit Brown Úplne nové kreslo Deluxe Wood Bankers od OSP Designs prichádza v perfektnej forme, aby vám poskytlo nadčasový štýl s modernými funkciami. Toto kreslo, vybavené tlakovým nastavením výšky sedadla a uzamykateľným ovládaním sklonu s prispôsobiteľným napnutím, je úplne prepracovanou verziou Banker Chair z 19. storočia. Vďaka odolnej kovovej základni s nádherným povrchom a vinylovým čalúneným sedadlom je táto stolička navrhnutá a skonštruovaná tak, aby odolala skúške časom. Táto stolička je dokončená na vysokovýkonných dvojkolesových kolieskach na koberce a je dokonalým doplnkom každej domácej kancelárie. Čierne vinylové polstrované sedadlo; Pneumatické nastavenie výšky sedadla; Uzamknutie ovládania sklonu; Stolička Wood Bankers.

Luxusné drevené kreslo Bankers s čiernym vinylovým čalúneným sedadlom z hnedého ovocia


Dresdenský pult výšky stola, drevo, poly živica a dyha -. Tradičná kolekcia Dresden odzrkadľuje vysoko dekoratívne detaily, podstavec, nadrozmerné pazúrové nožičky a dekoratívne vyrezávané intarzované dyhy na zástere. Jedálenské stoličky odzrkadľujú starostlivo vybrané drevorezby a čalúnenie v symfónii materiálu. Zodpovedajúca chatrč & bufet odzrkadľuje všetky starostlivo vybrané dizajnové prvky ako kolekcia jedální. Táto kolekcia bude ozdobou prostredia vašej jedálne. Čerešňový dub; Okrúhly podstavec; 4 Stolík podstavca s pazúrmi; Drevo, Polyživica, Dyha (Drevo); Stolička sa predáva samostatne; Okrúhly stôl s jedným podstavcom (BEZ skladovania); Drevený top a detailná zástera s rolovanými motívmi; Drevený samostatný podstavec: zvinutá základňa a pazúrové nohy; Antique Hand Brush Finish.

Dresdenský pult výšky stola, drevo, poly živica a dyha -