Čalúnené kreslo z bieleho dreva Clemence Ivory. Kreslo Clemence, ktoré sa hodí do domu francúzskeho aristokrata, dodá eleganciu každej miestnosti. Model Clemence je vyrobený z masívneho mahagónového dreva a má prirodzenú bielou povrchovú úpravu pre starožitný vzhľad. Ohromujúce remeselné spracovanie je znázornené na zložito vyrezávanom ráme, ako aj na zadnej strane z tkaného ratanu. Clemence, navrhnutý tak, aby dodal vášmu priestoru krásu aj pohodlie, je čalúnený elegantnou látkou zo slonoviny a má hrubé penové polstrovanie na sedadle a opierkach rúk. Zodpovedajúci akcentový vankúš dopĺňa vzhľad. Kreslo Clemence je vyrobené v Indonézii a dorazí kompletne zmontované. Vyrobené z mahagónového dreva a ratanu; Povrchová úprava z bieleho dubu; Čalúnené bavlnenou zmesou a vystlané penou; Vyrezávaný rám; Odnímateľný vankúš sedadla; Vrátane jedného akcentačného vankúša.

Čalúnené kreslo z bieleho dreva Clemence Ivory

Čalúnené kreslo z bieleho dreva Clemence Ivory


Naeva Grey Čalúnené drevené kreslo s povrchovou úpravou z orecha. Mäkké krivky sú spárované s ostrými uhlami, ktoré dodávajú kreslu Navea chladný retro vzhľad. Naeva je vyrobená z dreva a je čalúnená mäkkou sivou látkou, ktorá dopĺňa orechovú úpravu dreva. Plyšová penová výstelka a hlboké zakrivené sedadlo poskytujú dostatočné pohodlie pri leňošení. Navea, inšpirovaná dizajnom, má nízky profil a šikmé nohy. Všívanie gombíkov dodáva strih na mieru. Kreslo Naeva je vyrobené v Malajzii a vyžaduje montáž. moderné kreslo; Vyrobené z kaučukovníka, preglejky, MDF dreva a LVL; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Pevné vankúše; Všívaný gombík.

Naeva Grey Čalúnené drevené kreslo s povrchovou úpravou z orecha


Kreslo Asta Grey Velvet čalúnené orechové drevo. Vyhláste svoju vernosť nadčasovosti s kreslom Asta. Asta je vyrobená z masívneho kaučukového dreva a vyznačuje sa čistými líniami a nízkym profilom. Mäkké, prepychové šedé zamatové čalúnenie dodáva tomuto kreslu charakteristický vzhľad, ktorý sa dobre hodí k orechovej hnedej úprave dreva. Široké plyšové vankúše poskytujú dostatok pohodlia pri sedení, zatiaľ čo sušienky a šikmé nohy prepožičiavajú chladný retro nádych. Toto štýlové a všestranné kreslo sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. Kreslo Asta je vyrobené v Malajzii a vyžaduje montáž. moderné kreslo; Vyrobené z kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené zamatovou polyesterovou tkaninou a vystlané penou; Sušienka všívaná.

Kreslo Asta Grey Velvet čalúnené orechové drevo