Charlotte Taupe Čalúnená 3-dielna súprava obývacej izby z orechového dreva. Vneste do svojho obytného priestoru klasický, útulný vzhľad s 3-dielnou obývačkovou súpravou Charlotte. Súprava Charlotte obsahuje pohovku, sedačku a kreslo a je vyrobená z odolného dreva a má teplý orechový hnedý povrch. Každý kus obsahuje plyšové vankúše vystužené penou potiahnuté elegantnou tmavošedou látkou. Lamelové operadlá a lakťové opierky poskytujú čistý vzhľad pripomínajúci dizajn v štýle misie. Súprava Charlotte je prepracovaná z akéhokoľvek uhla a je vhodná pre verejné recepcie alebo súkromné kancelárie. 3-dielna obývačková zostava Charlotte je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. Rozmery stoličky: 35,1 výška x 28,04 šírka x 32,76 hĺbka; Rozmery sedenia: 16,58 výška (od podlahy) x 20,87 šírka x 19,89 hĺbka; Výška ramena: 7,41 vysoká; Výška (od podlahy po hornú časť paží): 23,21 vysoká; Rozmery sedačky: 35,1 výška x 48,87 šírka x 32,76 hĺbka; Rozmery sedenia: 16,58 výška (od podlahy) x 41,73 šírka x 19,89 hĺbka; Výška ramena: 7,41 vysoká; Výška (od podlahy po hornú časť paží): 23,21 vysoká; Rozmery pohovky: 35,1 Výška x 69,69 Šírka

Charlotte Taupe Čalúnená 3-dielna súprava obývacej izby z orechového dreva

Charlotte Taupe Čalúnená 3-dielna súprava obývacej izby z orechového dreva


2-dielna súprava krčmových stoličiek s čalúneným drevom s povrchovou úpravou z orecha Oscar Grey. Súčasný dizajn a moderný komfort definujú jedálenskú stoličku Oscar. Oscar vyrobený v Malajzii je vyrobený z pevného dreva v tradičnom štvorcovom ráme. Jedálenská stolička Oscar vyvažuje formu a funkciu so zložitým dizajnom s výrezmi na chrbte a mäkkým, penovým čalúneným sedadlom pre pohodlie. Oscar vyžaduje montáž a predstavuje sivú látku, ktorá dopĺňa orechovo hnedú povrchovú úpravu dreva. Ergonomické opierky nôh siahajú od nôh Oscara, vďaka čomu je pohodlnou a štýlovou voľbou do každej jedálne. Súprava obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh.

2-dielna súprava krčmových stoličiek s čalúneným drevom s povrchovou úpravou z orecha Oscar Grey


5-dielna súprava čalúneného espressa na espresso v sivej farbe Devon. Vylepšite svoj kulinársky zážitok s moderným dizajnom 5-dielneho pubového setu Devon. Táto súprava vyrobená v Malajzii je vyrobená z odolného dreva v espresso hnedom prevedení a pohodlne sa do nej zmestia až štyria. Devon vyžaduje montáž a obsahuje jeden stôl so štyrmi penovými čalúnenými stoličkami čalúnenými mäkkou látkou. Veľká štvorcová stolová doska spolu s ergonomickými opierkami na nohy poskytujú Devonu vynikajúcu úroveň pohodlia. Zložitý dizajn s výrezmi na zadnej strane stoličiek umožňuje svetlu prúdiť do celej jedálne, vďaka čomu je súprava Devon ideálnou voľbou na pozdvihnutie akéhokoľvek jedálenského priestoru. Súprava obsahuje jeden stôl a štyri krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Espresso hnedá povrchová úprava; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

5-dielna súprava čalúneného espressa na espresso v sivej farbe Devon


5-dielna súprava čalúneného espressa na espresso v sivej farbe Chandler. Pozdvihnite svoju jedáleň moderným dizajnom krčmového setu Chandler. Táto súprava vyrobená v Malajzii je vyrobená zo silného dreva v bohatom espresso hnedom prevedení a pohodlne sa do nej zmestia až štyria. Chandler vyžaduje montáž a obsahuje jeden stôl so štyrmi penovými čalúnenými stoličkami čalúnenými mäkkou látkou. Veľká štvorcová stolová doska spolu s ergonomickými opierkami na nohy poskytuje dostatok pohodlia. Vyrezaný dizajn na operadle stoličiek umožňuje prúdenie svetla cez jedáleň, vďaka čomu je zostava Chandler vynikajúcou voľbou na umocnenie akéhokoľvek kulinárskeho zážitku. Súprava obsahuje jeden stôl a štyri krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Espresso hnedá povrchová úprava; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

5-dielna súprava čalúneného espressa na espresso v sivej farbe Chandler