Cheryle Wood, modulárny sekčný ľavý obklad z mikrovlákna, tmavosivá. Táto modulárna sekcia vašej obývačky v trendovom modernom dizajne z polovice storočia s touto sekciou. Dá sa zložiť do rohovej sekcie. Jedná sa o sekciu Large U Shape s kreslom, do ktorej sa zmestí najmenej 6 dospelých. Tmavo-sivá; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Jednoduchá montáž; Starostlivosť: Možno čistiť vlhkou handričkou s trochou saponátu.; Orientácia: ľavá strana; Počet 6 kusov Vrátane: 2 sedátka bez ramien, 1 stolička bez ramien, 1 roh, 1 rameno a 1 obojstranná honička; Dizajn: Modulárny.

Cheryle Wood, modulárny sekčný ľavý obklad z mikrovlákna, tmavosivá

Cheryle Wood, modulárny sekčný ľavý obklad z mikrovlákna, tmavosivá


Čalúnená drevená papučová stolička Lily vo farbe Stone Grey. Táto čalúnená stolička v štýle chaty je ideálnou voľbou na spárovanie s vašou jedálenskou súpravou alebo ako akcentačná stolička v kancelárii, obývačke alebo spálni. Jednoduchý dizajn a rustikálna sivá farebná schéma s jemným vzorom doplnia akýkoľvek existujúci dekor. Toto kreslo bez podrúčok vám poskytne hodiny pohodlia a podpory pri zábave hostí alebo odpočinku s rodinou. Vyrobené z preglejky, borovice, masívneho dreva, peny a látky; Rustikálna šedá povrchová úprava; Čalúnenie z tkanej látky Stone Grey (79 % Polyester, 21 % Rayon); Pobrežný, veľký vzor mušlí v jemných odtieňoch; Plyšové čalúnené sedadlo a operadlo; Bezruký dizajn pre efektívny štýl; Tkanina obsahuje odolnú zmes hodvábu a polyesteru.

Čalúnená drevená papučová stolička Lily vo farbe Stone Grey


Čalúnená drevená papučová stolička Lily Stripe v sivej farbe. Táto čalúnená stolička v štýle chaty je ideálnou voľbou na spárovanie s vašou jedálenskou súpravou alebo ako akcentačná stolička v kancelárii, obývačke alebo spálni. Jednoduchý dizajn a jemná farebná schéma v zlatom a ľanovom železničnom pruhu doplní akýkoľvek existujúci dekor. Toto kreslo bez podrúčok vám poskytne hodiny pohodlia a podpory pri zábave hostí alebo odpočinku s rodinou. Vyrobené z preglejky, borovice, masívneho dreva, peny a látky; Rustikálna šedá povrchová úprava; Čalúnenie zo zlatej/ľanovej tkaniny (96 % polyester, 4 % ľan); Látka má jemný zlatý železničný prúžok; Látka obsahuje odolnú zmes polyesteru a ľanu; Plyšové čalúnené sedadlo a operadlo; Bezruký dizajn pre efektívny štýl.

Čalúnená drevená papučová stolička Lily Stripe v sivej farbe


Drevený písací stôl Calix so stoličkou v sivej farbe. Moderný profil Calix Collections a praktické akcenty, navrhnuté tak, aby poskytovali funkčnú pracovnú dosku a stoličku kompatibilnú v rámci vášho dostupného priestoru, vám umožňujú dosiahnuť vaše ciele v oblasti produktivity. K písaciemu stolu je pripojená stolová stolička s dreveným rámom a sedákom zo šedej látky prešívaný diamantom. Tri zásuvky stola sú ideálne na uloženie vašich kancelárskych potrieb. Povrchová úprava šedým orechom pre maximálnu dekoratívnu všestrannosť. K dispozícii je aj naklápacia knižnica. Zahŕňa stôl a stoličku; Vyrobené z orechovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Povrchová úprava sivý orech; 3 rybinové zásuvky s guľôčkovými ložiskami; Rúčky s drážkami; Látkové čalúnenie; Vyžaduje sa montáž.

Drevený písací stôl Calix so stoličkou v sivej farbe