Detský stôl a stoličky z dreva Asher v modrozelenej farbe. Tento hravý stôl je pre deti ideálnym miestom na dokončenie domácich úloh, hranie sa so svojimi obľúbenými hračkami alebo dokonca rýchle občerstvenie. Tento štvorcový stôl je dekoratívnym a funkčným doplnkom vašej detskej izby alebo herne. Okrem tohto veselého jednoliateho modrozeleného odtieňa, ktorý rozžiari každú detskú izbu, jeho hladký povrch poskytuje rýchle a pohodlné upratovanie. Vyrobené z borovice a MDF; Povrchová úprava modrozelená; Trojdielna súprava obsahuje jeden stôl a dve stoličky; Detská veľkosť; Jednoduché a pohodlné čistenie; Rozmery stola: 23,62 š x 23,62 h x 22,83 v; Rozmery stoličky : 13,75 š x 15,75 h x 28,15 v.

Detský stôl a stoličky z dreva Asher v modrozelenej farbe

Detský stôl a stoličky z dreva Asher v modrozelenej farbe


Drevená toaletná stolička Hannah Birch vo svetlomodrej farbe. Toto márnostné kreslo Safavieh Hannah Light Sage obsahuje čalúnené sedadlo zo zmesi polyesteru a ľanu s nohami z brezového dreva a drobným všívaným chrbtom; tento komponent kolekcie zrenovuje každú miestnosť vo vašej domácnosti. Farba: SvetlomodráProdukt 60% ľan 40% polyester a brezové drevo

Drevená toaletná stolička Hannah Birch vo svetlomodrej farbe


Indio kovová stolička s dreveným sedákom vo farbe jaseň orech hnedá. Kovová stolička Indio s dreveným sedákom z jaseňového orecha hnedého Sada 4 kusov Stolička Indio je samotnou definíciou harmonickej rovnováhy medzi retro a súčasnou inšpiráciou. Je to kombinácia atraktívneho matného operadla a rámu z Gunmetalu, kužeľových nôh spojených krížovými ozdobnými tyčami a dreveného panelového sedadla pripomína komfort rustikálneho bistra a modernú priemyselnú robustnosť. Je to kompletne zmontovaný, skutočne nadčasový nábytok do každej domácnosti; ktorý túži po mladistvom, no zároveň klasickom pútavom úvode konverzácie. Kovový rám a sedadlo z jaseňovo hnedého dreva; Bezruký štýl; Plne zmontované; Sada 4 ks; Zúžené nohy spojené krížovými ozdobnými tyčami; Drevené panelové sedadlo pripomína komfort rustikálneho bistra a moderný industrial.

Indio kovová stolička s dreveným sedákom vo farbe jaseň orech hnedá


Drevená stolička Layla Wishbone v hnedej farbe. Dramatická a odvážna stolička Layla Wishbone je ideálna na dodanie zábavného štýlu do vášho priestoru. Stolička má trendy rám v štýle lichobežníka, ktorý je dokončený v neutrálnom hnedo/šedom umývanom prevedení. Sedák z umelej kožušiny je mäkký, plyšový a pútavý! Vyrobené zo 65 % dubu, 30 % látky a 5 % preglejky; Sivá hnedá umývacia úprava; Poťah z umelej kožušiny (78 % modakryl, 22 % polyester); Trendy dizajn Wishbone; Odvážne a dramatické; Pevný a odolný; Výška chrbta: 19,5, výška nôh: 16.

Drevená stolička Layla Wishbone v hnedej farbe