Detský stôl a stoličky z dreva Asher v ružovej farbe. Tento hravý stôl je pre deti ideálnym miestom na dokončenie domácich úloh, hranie sa so svojimi obľúbenými hračkami alebo dokonca rýchle občerstvenie. Tento štvorcový stôl je dekoratívnym a funkčným doplnkom vašej detskej izby alebo herne. Okrem toho, že tento veselý ružový odtieň rozžiari každú detskú izbu, jeho hladký povrch poskytuje rýchle a pohodlné upratovanie. Vyrobené z borovice a MDF; Ružový lakovaný povrch; Trojdielna súprava obsahuje jeden stôl a dve stoličky; Detská veľkosť; Jednoduché a pohodlné čistenie; Rozmery stola: 23,62 š x 23,62 h x 22,83 v; Rozmery stoličky : 13,75 š x 15,75 h x 28,15 v.

Detský stôl a stoličky z dreva Asher v ružovej farbe

Detský stôl a stoličky z dreva Asher v ružovej farbe


Erica stolička z umelej kože s drevenými nohami, čierny PU. Posaďte sa, aby ste sa cítili kráľovsky v jedálenskej vedľajšej stoličke Erica. Táto veľkoryso čalúnená stolička ponúka pohodlie a výrazný štýl s dostatočnou všestrannosťou na to, aby bola v jedálni alebo v akomkoľvek inom obytnom priestore. Predná časť s gombíkovým všívaním a predĺžená prešívaná zadná časť zvyšujú vizuálny záujem zo všetkých uhlov. Bočné kreslo Erica je skonštruované s rámom z tvrdého dreva a čalúnené krásnou čiernou povrchovou úpravou z umelej kože s drevenými nohami, vďaka čomu sa ľahko čistí. Akcentové stoličky / jedálenské stoličky; Drevené nohy; Prechodný dizajn; Krásna látka z umelej kože; Čierna farba; Sofistikovaná všívaná úprava.

Erica stolička z umelej kože s drevenými nohami, čierny PU


Hacienda Wood Mission Back Skladacia stolička 2-balenie v krémovo béžovom sedadle. 2-balenie skladacej stoličky Hacienda Mission v krémovo béžovom sedadle Šikovná skladacia a skladacia stolička hacienda ponúkaná v dvojbalení dodáva teplý tradičný štýl, zatiaľ čo pohodlné sedenie na vankúši prináša elegantnejší pocit než typické skladacie stoličky. Hlboké nohy na espresso z masívneho dreva a vankúš z umelej kože sa nadvihnú a zložia, aby sa uložili naplocho a neprekážali. Pridajte tieto stoličky k nášmu haciendovému stolíku pre dokonalý herný večer! Masívne drevo a dyha; Espresso Finish; Vyhovuje väčšine dekorácií; Skladacie pre jednoduché skladovanie; Určené len na domáce použitie.

Hacienda Wood Mission Back Skladacia stolička 2-balenie v krémovo béžovom sedadle


Larsen sivá látka z orechového dreva 3-dielna súprava obývacej izby. 3-dielna obývacia súprava Larsen inšpirovaná elegantným škandinávskym dizajnom z polovice storočia je skvelým doplnkom do každého priestoru. Súprava Larsen je vyrobená z masívneho kaučukovníka a obsahuje jednu pohovku, jedno kreslo a jedno kreslo. Každý kus predstavuje elegantnú siluetu pozostávajúcu zo šikmých ramien a šikmého chrbta. Široké plyšové sivé látkové vankúše poskytujú pohodlie a dopĺňajú hrejivý orechovo hnedý povrch rámu. Moderné detaily inšpirované v polovici storočia, ako sú sušienky a zúžené nohy, dodávajú kúskom vintage šarm, ktorý pripomína jednoduchšiu dobu. Štýlová a všestranná súprava Larsen sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. 3-dielna obývačková zostava Larsen je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. Vyrobené z gumového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Šedé čalúnenie z polyesterovej tkaniny.

Larsen sivá látka z orechového dreva 3-dielna súprava obývacej izby