Diamantová bočná stolička z orecha s dreveným sedákom. Stoličky Diamond Back Chair vo farbe orech sú štýlovým doplnkom ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s pohodlným dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Vystavte ho medzi kúskami tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Diamantová bočná stolička z orecha s dreveným sedákom

Diamantová bočná stolička z orecha s dreveným sedákom


Bočná stolička Lolly z orecha s dreveným sedákom. Sada 2 kresiel Lolly Back Chair s povrchovou úpravou z orecha, ktorá sa dodáva kompletne zmontovaná, predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s odolným dreveným sedadlom a vyrezaným kruhovým dizajnom v zadnej časti, je nenápadná a sofistikovaná. Vystavte ho medzi kúskami dekoru Craftsman pre súdržný vzhľad. Má vysokú kvalitu a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Lolly z orecha s dreveným sedákom


Vertikálna bočná stolička z orecha s dreveným sedákom. Dodajte svojmu domu alebo reštaurácii ďalšie sedenie pomocou tejto sady dvoch bočných stoličiek z masívneho dreva. Prichádzajú v rôznych povrchových úpravách a zodpovedajúce barové stoličky, pultové stoličky a kreslá. Rám je potiahnutý nádherným orechom a dodáva sa s decentným dreveným sedadlom. Toto sa dodáva kompletne zmontované a pripravené na použitie alebo vystavenie; z vašej strany nie je potrebná žiadna montáž. Skvelé pre komerčné alebo domáce použitie s nosnosťou 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Vertikálna kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Vertikálna bočná stolička z orecha s dreveným sedákom


Bočná stolička Hendrix z orecha s dreveným sedadlom. Táto jednoduchá a klasická bočná stolička Hendrix sa dodáva ako sada 2 kusov v orechovom vyhotovení z masívneho bukového dreva vysokej kvality. Táto súprava stoličiek má pevný dizajn operadla, ktorý vyzerá krásne a poskytuje chrbtu maximálnu oporu. Táto bočná stolička sa dá ľahko manévrovať po celom dome pre všestranné využitie a je dodávaná kompletne zmontovaná. Dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Vystavte ho medzi kúskami dekorácie Craftsman pre elegantný vzhľad. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Hendrix: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Hendrix z orecha s dreveným sedadlom