Diamantová chrbtová stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom. Stolička Diamond Back Counter Stool v čiernej farbe predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Dodáva sa kompletne zmontovaný, vystavte ho medzi kusmi tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Diamantová chrbtová stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom

Diamantová chrbtová stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom


Záclonová zadná stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom. Táto súprava 2 bočných stoličiek Curtain Back je vyrobená z masívneho bukového dreva. Je v čiernej farbe a dodáva sa s dreveným sedadlom. Bohaté farby a čisté línie z neho robia veľmi všestranný kúsok, ktorý môže fungovať s moderným, súčasným a tradičným dekorom. Je vysoko kvalitný, dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 libier. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Diamond Back: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Záclonová zadná stolička v čiernej farbe s dreveným sedákom


Čierna bočná stolička Hendrix s dreveným sedákom. Táto jednoduchá a klasická bočná stolička Hendrix je dodávaná ako sada 2 kusov v čiernej farbe, vyrobená z masívneho bukového dreva a vysokej kvality. Táto súprava stoličiek má pevný dizajn operadla, ktorý vyzerá krásne a poskytuje chrbtu maximálnu oporu. Táto bočná stolička sa dá ľahko manévrovať po celom dome pre všestranné využitie a je dodávaná kompletne zmontovaná. Dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Vystavte ho medzi kúskami dekorácie Craftsman pre elegantný vzhľad. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Hendrix: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Čierna bočná stolička Hendrix s dreveným sedákom


Hybridné kreslo v čiernej farbe s dreveným sedadlom. Hybridné kreslo v čiernej farbe je sofistikované a všestranné. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Hybridné kreslo v čiernej farbe s dreveným sedadlom