Diamantové bočné kreslo v tmavom mahagóne s dreveným sedákom. Stoličky Diamond Back Chair v tmavom mahagóne sú štýlovým doplnkom ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s pohodlným dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Vystavte ho medzi kúskami tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Diamantové bočné kreslo v tmavom mahagóne s dreveným sedákom

Diamantové bočné kreslo v tmavom mahagóne s dreveným sedákom


Bočná stolička Excelsior z tmavého mahagónu s dreveným sedákom. Táto štýlová bočná stolička v tmavom mahagóne sa skladá z 2 kusov a dodáva sa zmontovaná. Vyrobené z masívneho bukového dreva s vyrezaným X operadlom a masívnym dreveným sedadlom. Vystavte ho medzi kúskami prechodného dekoru pre elegantný vzhľad. Skvelé pre obytné alebo komerčné použitie s nosnosťou 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná v čiernej farbe, tmavý mahagón; kolekcia: bočné stoličky; sada 2.

Bočná stolička Excelsior z tmavého mahagónu s dreveným sedákom


Ladderback barová stolička z mahagónu s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti tejto rebríkovej barovej stoličky dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto mahagónová barová stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Ladderback barová stolička z mahagónu s dreveným sedákom


Ladderback barová stolička v tmavom mahagóne s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti tejto rebríkovej barovej stoličky dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto tmavá mahagónová barová stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Ladderback barová stolička v tmavom mahagóne s dreveným sedákom