Drevená stolička Reneau 25H s pultovou výškou v sivej farbe, orech. Krčmové kreslo Reneau, ktoré má nádherne vytvorený rám, dodáva eleganciu každému jedálenskému priestoru. Táto stolička z kaučukového dreva má teplý orechový hnedý povrch, ktorý dopĺňa ľahké čalúnenie z polyesterovej tkaniny. Reneau, navrhnutý tak, aby dodal vášmu jedálenskému priestoru pohodlie a štýl, je vybavený plyšovým penovým čalúneným sedadlom, ako aj úžasným výrezom na chrbte. Zúžené nohy dodávajú klasický, rafinovaný nádych. Reneau je postavený vo výške pultu a je vhodný na použitie s kuchynskými linkami a krčmovými stolmi. Krčmová stolička Reneau je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný set obsahuje dve krčmové stoličky; Vyrobené z gumového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Vyžaduje sa montáž.

Drevená stolička Reneau 25H s pultovou výškou v sivej farbe, orech

Drevená stolička Reneau 25H s pultovou výškou v sivej farbe, orech


Drevená stolička Caron 25H s pultovou výškou v sivej farbe, orech. Predefinujte svoj jedálenský priestor eleganciou a pohodlím krčmovej stoličky Caron. Táto stolička z kaučukového dreva má teplý orechový hnedý povrch, ktorý dopĺňa ľahké čalúnenie z polyesterovej tkaniny. Polstrovaný penou pre najvyššiu úroveň pohodlia pri stolovaní, Caron má ohromujúci výrez na chrbte pre lepšiu vizuálnu príťažlivosť. Táto štýlová stolička je vhodná na použitie s krčmovými stolmi a kuchynskými linkami. Stolička Caron pub je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný set obsahuje dve krčmové stoličky; Vyrobené z gumového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Vyžaduje sa montáž.

Drevená stolička Caron 25H s pultovou výškou v sivej farbe, orech


Lanier 25H drevená stolička s pultovou výškou v sivej farbe, orech. Elegantná silueta sa spája s pohodlným sedením, vďaka čomu je krčmové kreslo Lanier nadčasovým doplnkom každého jedálenského priestoru. Táto stolička z kaučukového dreva má teplý orechový hnedý povrch, ktorý dopĺňa ľahké čalúnenie z polyesterovej tkaniny. Lanier, navrhnutý s ohľadom na pohodlie aj štýl, má plyšové penové čalúnené sedadlo, ako aj nápadný výrez na chrbte. Zúžené nohy dodávajú klasický, rafinovaný nádych. Lanier je postavený vo výške pultu a je vhodný na použitie s kuchynskými linkami a krčmovými stolmi. Krčmová stolička Lanier je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný set obsahuje dve krčmové stoličky; Vyrobené z gumového dreva; Povrchová úprava sivá a orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Vyžaduje sa montáž.

Lanier 25H drevená stolička s pultovou výškou v sivej farbe, orech


Krčmový stôl z masívneho dreva s alpským nábytkom Live Edge s kovovými nohami vo farbe svetlý orech. Úžasne jednoduchý stolík Live Edge Pub Height Table spája formu a funkciu do stola inšpirovaného priemyselnou výrobou. Tento jedálenský stôl, ktorý si zvolil trvalo udržateľné zdroje dreva, využíva dosku z akáciového dreva, ktorá ponúka dostatok miesta na sedenie pre štyroch hostí. Jeho kovové nohy poskytujú stabilnú oporu s plávajúcim pocitom s teplým orechovým (hnedým) povrchom. Možnosti sedadiel zahŕňajú čalúnené kreslo farára, bočné kreslo z umelej kože alebo drevenú lavicu. Doplňte prostredie miestnosti krásnym serverom s 3 zásuvkami a dostatočným úložným priestorom. Svetlý orechový (hnedý) povrch; Kvalitne vyrobené z masívneho akáciového dreva s kovovými nohami; Masívne drevo s preglejkou; Kovové nohy; Live Edge Look; 48 Štvorcový stôl.

Krčmový stôl z masívneho dreva s alpským nábytkom Live Edge s kovovými nohami vo farbe svetlý orech