Drevený stolík na stoličku Magnussen Madison. Koncový stolík Madison od Magnussen Home s kontrastom viacfarebných hrubých bridlicových intarzií s teplým, hladkým drevom je krásnym a nadčasovým kúskom. Klasická kombi elegancia je v každom rade tohto kúsku. Ukážte plnú bohatosť tohto kúsku spárovaním s plyšovými látkami a pružnou kožou. Vyrobené z masívneho dreva s jaseňovou dyhou; Kovové a bridlicové intarzie/akcenty; Teplý muškátový záver; Spodná polica pre ďalší úložný priestor; Obdĺžnikový stôl; Tradičný štýl; 1 ročná obmedzená záruka.

Drevený stolík na stoličku Magnussen Madison

Drevený stolík na stoličku Magnussen Madison


Koncový stolík z dreva v modernom priemyselnom štýle s údeným kovom. Priemyselný a moderný dizajn sa stretávajú v tomto elegantnom koncovom stolíku, ktorý je ideálny pre stoličku alebo pohovku. Dymový povrch na kovovom ráme krásne ladí s čokoládovo hnedým moridlom na jaseňových drevených dýhach. Jedna zásuvka vám pomôže uložiť malé predmety, aby ste sa zamerali na podmanivú architektúru stola. Koncový stolík v modernom industriálnom štýle. Jedna zásuvka na bočných vodidlách s úplným výsuvom. Jedna základná polica

Koncový stolík z dreva v modernom priemyselnom štýle s údeným kovom


Rustikálny hnedý drevený koncový stolík Luxen. Táto očarujúca rustikálna malá skrinka s dreveným povrchom ponúka vášmu interiéru prirodzený dizajn v štýle farmy. Skvele sa hodí ako koncový stolík pohovky alebo kresla. Skrinka je vysoká 33,7 palca a je široká 17,7 palca. Vďaka výsuvnej zásuvke a otvorenej spodnej skrinke skryjete neporiadok štýlovo. Kovové úchytky na dvierkach a zásuvke dodávajú dizajnu hĺbku s tmavou olejovou bronzovou povrchovou úpravou v industriálnom štýle. Akcentová skrinka s jednou zásuvkou a otvoreným spodným úložným priestorom.; Magnet na zatváranie dverí.; Zvetraný prírodný povrch..

Rustikálny hnedý drevený koncový stolík Luxen


Jedálenský stôl Amani 48-palcový okrúhly podstavec s drevenou doskou. Moderný, no ležérny štýl kolekcie, inšpirovaný sofistikovaným prístupom k životu vo voľnom čase, evokuje spomienky na miesto útočišťa a útočiska vďaka pokojnej zmesi organických materiálov a tónovaných drevených tónov. Vápno umytý tónový povrch s jemnou textúrou; Pojme až štyri bočné stoličky; Základňa obalená lanom.

Jedálenský stôl Amani 48-palcový okrúhly podstavec s drevenou doskou