Dvojfarebná drevená zásuvková komoda Bombe v čiernej farbe. Táto decentná, no pekná truhlica pri stoličke má nenapodobiteľný štýl. Jeho tvarovaná silueta Bombe je zvýraznená dvoma výnimočnými úpravami? čierna s nízkym leskom so stredne hnedými čelami zásuviek v drevenom tóne. Každá z troch jedinečne navrhnutých zásuviek ponúka veľkorysý úložný priestor. Čierna; Tradičný štýl; tvar bomby; Čierna povrchová úprava so zásuvkami v kontrastnej farbe dreva.

Dvojfarebná drevená zásuvková komoda Bombe v čiernej farbe

Dvojfarebná drevená zásuvková komoda Bombe v čiernej farbe


Kreslo z pravej kože Wisteria zo svetlohnedého dreva, čierna. Polohovacie kreslo Armen Living Wisteria Contemporary Top Grain Leather s USB má povrch čalúnený zo 100% pravej kože, ktorý je príjemný a zároveň príťažlivý. Pôsobivá kapacita sedadla Wisterias 250 lb nie je ničím, čo by sa dalo posmievať a slúži ako dôkaz vysokej odolnosti stoličiek. Vysoký, čalúnený chrbát ponúka vylepšenú bedrovú oporu, zatiaľ čo čalúnené ramená a sedadlo slúžia ako vynikajúce vankúše z 2,2 peny s vysokou hustotou. Kolekcia Wisteria je k dispozícii v pohovke a sedadle, pričom si môžete vybrať čiernu alebo tmavohnedú 100% pravú kožu so špičkovou textúrou. Vysoké operadlo a penové čalúnené sedadlo poskytujú vysoký stupeň pohodlia a podpory; Obsahuje vysoko kvalitný oceľový sklápací mechanizmus pre širokú škálu možností sedenia; Čalúnenie z pravej kože dodáva vášmu zážitku zo zariadenia domova nádych luxusu.

Kreslo z pravej kože Wisteria zo svetlohnedého dreva, čierna


Sedačka z pravej kože Wisteria v svetlohnedom dreve, čierna. Súčasné elektrické polohovateľné kreslo Armen Living Wisteria z kože s USB má kompaktný dizajn rámu, ktorý šetrí priestor bez kompromisov v luxuse. Ideálna pre bývanie v malom priestore, sedačka meria 58 na šírku. Jeho bacuľatá výstelka z polyesterových vlákien obalená penou siaha od hornej časti vysokého operadla až po spodnú časť sedacej časti. Pohodlný nabíjací port USB vedľa ovládacích prvkov naklápania vám umožní udržať vaše obľúbené zariadenia plne nabité. Čalúnenie Wisterias je vyrobené zo 100% pravej vrchnej lícovej kože, vďaka čomu má stolička zmiešaný vzhľad súčasnej a modernej estetiky. Kolekcia Wisteria, ktorá je elegantná na pohľad a pohodlná na zážitok, je dostupná v akcentovanom kresle a pohovke; potiahnuté čiernou alebo tmavou kožou. Má pôsobivú kombinovanú nosnosť 500 lb; Penové odpruženie s hustotou 2,2 poskytuje ideálnu polopevnú úroveň pohodlia; Dizajn dreveného rámu zaisťuje odolnosť bez toho, aby zhoršoval celkový vzhľad.

Sedačka z pravej kože Wisteria v svetlohnedom dreve, čierna


Pohovka z pravej kože Wisteria zo svetlohnedého dreva, čierna. Pohovka Armen Living Wisteria Contemporary Top Grain kožená elektrická polohovacia pohovka s USB má elegantný dizajn s vysokým operadlom pre lepšiu bedrovú oporu. Vynikajúca voľba pre vašu obývačku, drevený rám Wisterias je pokrytý niekoľkými vrstvami penovej výplne obalenej polyesterovým vláknom. Štýlové operadlo pohovky a elegantné moderné ramená dodávajú Wisterii skutočne súčasný vzhľad. Praktický USB nabíjací port vám umožní udržať vaše obľúbené zariadenia plne nabité. Kolekcia Wisteria je k dispozícii v sedadle pre lásku a naklápacom akcentovanom kresle, ktoré je k dispozícii v čiernej alebo taupe originálnej koži. Baculaté sedáky a operadlá ponúkajú výnimočnú mieru podpory používateľa; Čalúnenie z pravej kože so špičkovou textúrou ponúka sofistikovaný, no zároveň pohodlný zážitok; Vysoko kvalitný oceľový sklápací mechanizmus umožňuje ďalšie možnosti sedenia.

Pohovka z pravej kože Wisteria zo svetlohnedého dreva, čierna