Etienne 26,25 Výška sedadla Čierny Drevený sedák Čierna kovová základná stolička. Etienne III je pohodlná, pultová stolička so sedadlom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva. Sedačka v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom, matne čiernom železnom ráme s klenutými opierkami nôh a plochými krížovými výstuhami na chrbte. Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Etienne III dokonale zapadne medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Farmhouse. Etienne III je stoličkový stolček inšpirovaný statkom s dreveným sedadlom a operadlom podopretým robustným železným rámom.; Etienne III je pohodlná stolička vo výške pultu so sedákom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva; Sedačka v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom, matne čiernom tónovanom železnom ráme s klenutými podperami nôh a plochými krížovými výstuhami na chrbte; Etienne III je dodávaný v predmontovanom stave a je pripravený otočiť hlavu vo vašom priestore hneď, ako dorazí k vašim dverám.

Etienne 26,25 Výška sedadla Čierny Drevený sedák Čierna kovová základná stolička

Etienne 26,25 Výška sedadla Čierny Drevený sedák Čierna kovová základná stolička


Krémový čalúnený sedák Kensington 32 s výškou sedu v hnedom dreve. Kensington je veľkolepá barová stolička v štýle farára s robustným rámom z masívneho dubového dreva s povrchom v tmavohnedom tóne, ktorý sa môže pochváliť plyšovým čalúneným sedadlom a operadlom z krémovej látky. Látka je tiež podšitá mosadznými odkrytými hlavičkami nechtov, ktoré dodávajú kúsku noblesu a na druhej strane zdvíhajú váš bar alebo pult. Vďaka svojmu úžasnému ľanovému čalúneniu a tmavohnedému leštenému drevenému rámu sa Kensington perfektne hodí do priestorov založených na dizajnových štýloch Enduring Elegance a Farmhouse. Pembridge II je elegantná barová stolička inšpirovaná statkom s vysokým operadlom potiahnutým ľanom na štvornohej drevenej základni s detailmi klincov.; Pembridge II s robustným rámom z masívneho dubového dreva s povrchom v tmavohnedom tóne je veľkolepá barová stolička v štýle farára, ktorá sa chváli plyšovým čalúneným sedadlom a operadlom z krémovej látky; Látka je tiež podšitá pásom mosadzných, odkrytých hlavičiek nechtov, ktoré dodávajú kúsku nádych noblesy a naopak vyvýšenia.

Krémový čalúnený sedák Kensington 32 s výškou sedu v hnedom dreve


Haden 30,25 Výška sedadla Krémovo čalúnené sedadlo Hnedý drevený rám Stolička. Holden II je pohodlná barová stolička v štýle stoličky so sedákom a operadlom zabaleným do látky krémovej farby s výnimočným tlmením. Sedačka je namontovaná na štýlovej, štvornohej podnoži z bukového dreva, ktorá je vybavená opierkami na nohy, ktoré stabilizujú stoličku k dokonalosti. Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Holden II sa perfektne hodí medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Farmhouse, Lakeside, Industrial a Enduring Elegance. Holden II je barová stolička v štýle stoličky s látkovým sedadlom a operadlom podopieraným štvornohým rámom z bukového dreva.; Holden II je pohodlná barová stolička v štýle stoličky so sedákom a operadlom zabaleným do látky krémovej farby s výnimočným tlmením; Sedačka je namontovaná na štýlovej, štvornohej podnoži z bukového dreva s opierkami na nohy, ktoré stabilizujú stoličku k dokonalosti; Haden je dodávaný v predmontovanom stave a je pripravený otočiť hlavu vo vašom priestore hneď, ako dorazí k vašim dverám.; Prezieravo navrhnutý tak, aby vyhovoval súčasným priestorom, Holden II fla

Haden 30,25 Výška sedadla Krémovo čalúnené sedadlo Hnedý drevený rám Stolička


Etienne 26,25 Výška sedadla Hnedé Drevené sedadlo Čierna kovová základňa Stolička. Etienne je pohodlná, pultová stolička so sedákom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva. Sedacia časť v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom železnom ráme v červenom červenom tóne s klenutou opierkou nôh a plochým krížovým vystužením na chrbte. Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Etienne dokonale zapadne medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Farmhouse. Etienne je stoličková stolička inšpirovaná statkom s dreveným sedadlom a operadlom podopretá pevným železným rámom.; Etienne je pohodlná stolička vo výške pultu so sedákom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva; Sedačka v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom, matne čiernom tónovanom železnom ráme s klenutými podperami nôh a plochými krížovými výstuhami na chrbte; Etienne je dodávaný v predmontovanom stave a je pripravený otočiť hlavu vo vašom priestore, len čo dorazí k vašim dverám.

Etienne 26,25 Výška sedadla Hnedé Drevené sedadlo Čierna kovová základňa Stolička