Finn Side Drevený stôl v prírodnom prevedení. Udržujte svoj pracovný alebo študijný priestor štýlový a organizovaný. Moderný vzhľad v polovici storočia v prírodnom hnedom drevenom prevedení. Vďaka veľkému pracovnému priestoru a dvom výsuvným zásuvkám je tento stôl vhodný na prácu, koníčky, remeslá alebo dokonca ako kozmetický stolík. Dostatok miesta na nohy sa bude dobre kombinovať s akoukoľvek stoličkou, ktorú si želáte. Vyrobené z gumového dreva, MDF a preglejky; Prirodzená povrchová úprava; Úložný priestor s dvomi zásuvkami, každý s vnútorným priestorom 15 š x 14,75 h x 4 h; Veľký úložný priestor; Priestranná pracovná doska: 60 š x 20′ h; Priestor na nohy 36 š x 16 h x 27 h.

Finn Side Drevený stôl v prírodnom prevedení

Finn Side Drevený stôl v prírodnom prevedení


Okrúhly neformálny jedálenský stôl s drevenou doskou z dubu. Vidiecky štýl Podstavec Základňa Klasický dub Povrchová úpravaDrevená doska (masívne drevo a drevené kompozity) Okrúhly tvar Výška stola: Štandardná výška Neformálne stolovanie Vyžaduje sa určitá montáž S kabrioletovými nohami a jemnými sústružníckymi detailmi Stoličky nie sú súčasťou dodávky.

Okrúhly neformálny jedálenský stôl s drevenou doskou z dubu


Krčmové stoličky Landon Wood z rustikálneho dubu. Stolička Landon Wood Pub Chair má elegantný rolovaný dizajn s luxusným, gombíkovým všívaným ženilkovým čalúnením a rustikálnym dubovým povrchom. Usaďte hostí na priestranné, penou vyplnené sedadlá, zatiaľ čo robustné skosené nohy poskytujú pevný základ. Rámy sú vyrobené z masívneho dreva a drevenej dyhy pre trvalú kvalitu a dostatočnú podporu. Zahŕňa: dve krčmové stoličky; Štýl: prechodný; Rustikálny dub; Masívne drevo, drevená dyha, ženilka, pena; Luxusný rolovaný dizajn; Mäkké polstrované ženilkové čalúnenie; Elegantná gombíková všívaná chrbtová opierka; Pevné nohy z masívneho dreva so skosenými nohami.

Krčmové stoličky Landon Wood z rustikálneho dubu


Sinuata Country server na uskladnenie vína z dreva Rustic Oak. Drevený server Sinuata má robustný rustikálny dubový povrch a jednoduchú modernú štruktúru. Nádherne vystavte víno pomocou vynikajúceho mriežkového stojana na fľaše na víno servera z masívneho dreva, zatiaľ čo tri zásuvky a dve obložené skrinky poskytujú priestranný priestor na usporiadanie. So širokou stolovou doskou, ktorá dokonale vylepšuje dekor, vytvára server Stanton krásny akcent rustikálneho štýlu. Obsahuje: Jeden Wine Storage Server; Štýl: Rustikálny; Rustikálny dub; masívne drevo, drevená dyha; Výrazná zvetraná povrchová úprava; Jednoduchá moderná štruktúra; Široká 59-palcová stolová doska; Šestnásť (16) mriežkový stojan na víno; Tri veľkorysé zásuvky s kontrastnými ťahmi; Dve priestranné skrinky s viacúrovňovými policami; K dispozícii sú zodpovedajúce bočné stoličky a jedálenský stôl, ktoré sa predávajú samostatne.

Sinuata Country server na uskladnenie vína z dreva Rustic Oak