Gatlin 2 3-dielna súprava drevenej krčmy v starožitnej bielej farbe. Tento dvojfarebný kuchynský ostrovček sa dodáva s 18-palcovým krídlom na predĺženie pultu, čím sa prípravný priestor premení na priestor na podávanie počas večierkov. Stolová doska s dubovým povrchom a vintage biely rám fungujú v kuchyni inšpirovanej krajinou. Zúžené nožičky držia priestranné police s nádychom moderného štýlu. Otočené a rozšírené nohy dodávajú dvom stoličkám s lamelovými operadlami kúzlo chaty. Obsahuje: 1 stôl a 2 stoličky; Štýl: Farma; Antique White, Antique Dub; masívne drevo, drevená dyha; 18 rozširovací list; operadlo stoličky Winsor; Vytočené nohy.

Gatlin 2 3-dielna súprava drevenej krčmy v starožitnej bielej farbe

Gatlin 2 3-dielna súprava drevenej krčmy v starožitnej bielej farbe


3-dielna súprava drevenej pivnice Tuckerson v starožitnej bielej farbe. Tento drevený kuchynský ostrovček dodá vášmu domovu uvoľnené kúzlo chaty s dvojfarebným dizajnom starodávnej bielej a tmavého dubu. Táto kolekcia vydáva zodpovedajúce stoličky so starodávnymi bielymi rebríkovými operadlami a sivobielymi látkovými sedákami podobnými ľanu. Detailná povrchová úprava rámu vo forme dymovej hrany dodáva elegantnému kuchynskému ostrovčeku rustikálny a vintage štýl. Zahŕňa: jeden stôl, dve stoličky; Štýl: Rustikálny; Starožitná biela, tmavý dub; Masívne drevo, drevená dyha, látka; Konštrukcia v štýle dosky; Otvorené police pod stolovou doskou; Látkové sedadlo vyplnené penou; Nosnosť stola: 95 libier; Nosnosť stoličky: 225 libier.

3-dielna súprava drevenej pivnice Tuckerson v starožitnej bielej farbe


Drevený rohový kút Troyin v prírodnej bielej farbe. Táto súprava raňajkových kútikov vytvára ideálne miesto na oddych pri šálke kávy alebo posedenie s priateľmi pri obede. Štýl chaty a farmy s týmto zodpovedajúcim dvojfarebným okrúhlym stolom. Sedenie bez operadla, ktoré poskytuje maximálnu flexibilitu voči okoliu, tento dvojfarebný kus ponúka vzhľad vstavaných zariadení bez nákladov a problémov. Prírodné sedadlá z masívnej borovice sa otvárajú a odhaľujú skrytý úložný priestor pre ďalšie prestieranie alebo sezónne dekorácie. Vyrobené z masívneho dreva a MDF; Biela a prírodná povrchová úprava; Súprava obsahuje stôl a rohovú časť (stoličky nie sú súčasťou balenia); Využite roh vo svojom dome na ďalšie sedenie; Pohodlne usadí štyroch dospelých; Stolová doska má priemer 42; Rozmery sedadla: Dlhá strana

Drevený rohový kút Troyin v prírodnej bielej farbe


Stolička Bristol Spindle Tropics s dreveným rámom v bielej farbe. Pútavý dizajn otáčaného vretenového rámu v tradičnom štýle. Ostrý biely rám je jasne zvýraznený tkaninou s tropickým kvetinovým vzorom čalúneným sedadlom, operadlom a lakťovou opierkou. Tento živý kúsok, ktorý je nádherný zo všetkých strán, vnesie do vášho domova ducha trópov, bez ohľadu na to, do ktorej miestnosti ste sa rozhodli umiestniť. Vyrobené z masívneho dreva, gumového dreva, peny a látky; Biela povrchová úprava; Viacfarebné čalúnenie z tropických kvetov; Drevený rám v štýle vretena.

Stolička Bristol Spindle Tropics s dreveným rámom v bielej farbe