Hendrix Pultová taburetka Stredný dub s dreveným sedákom. Táto jednoduchá a klasická pultová stolička Hendrix zo stredného dubu vyrobená z masívneho bukového dreva je vysokej kvality. Táto súprava stoličiek má pevný dizajn operadla, ktorý vyzerá krásne a poskytuje chrbtu maximálnu oporu. Táto pultová stolička sa dá ľahko manévrovať po celom dome pre všestranné použitie a je dodávaná kompletne zmontovaná. Dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Vystavte ho medzi kúskami dekorácie Craftsman pre elegantný vzhľad. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; stredný dub; Kolekcia Hendrix: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Hendrix Pultová taburetka Stredný dub s dreveným sedákom

Hendrix Pultová taburetka Stredný dub s dreveným sedákom


Okrúhly drevený stôl s alpským nábytkom Arendal v leštenom tmavom dube. Kolekcia stolovania Arendal je skvelou integráciou rustikálneho a industriálneho štýlu. Vďaka povrchovej úprave Dark Burnished Oak (hnedá) a prispôsobeným kovovým prekríženým akcentom na stoličke v Antique Black je to všestranná skupina, ktorá pôsobí neformálne, ale pôsobí fantastickým dojmom. Povrchová úprava tmavý dub (hnedý); Vyrobené z kaučukového dreva a dubovej dyhy; Okrúhly stôl na nohy; Koreluje s jedálenskými stoličkami Arendal.

Okrúhly drevený stôl s alpským nábytkom Arendal v leštenom tmavom dube


Boyd Cottage Wood Twin Over Twin Loft Bed v dube. Podkrovná posteľ Boyd ponúka dve oddelené postele a vstavaný stôl s viacerými úložnými jednotkami. Potiahnite jej stoličku a urobte pre svojho drobca malý študijný kútik. Spodné lôžko ponúka police na uloženie hračiek a kníh. Tento jednoduchý a multifunkčný dizajn je ideálny pre každú domácnosť! Toto sa dodáva vo viacerých krabiciach. Chatový štýl; Dvojlôžková poschodová posteľ so súpravou lamiel pripravených na matrac; 43 svetlosť horného lôžka; Vrátane stoličky so vstavaným stolom a podnosom na klávesnicu; Vložte a zaistite kĺbovú štruktúru pre extra bezpečnosť; Spodné lôžko podopreté kolieskami pre jednoduchú manipuláciu; Dub.

Boyd Cottage Wood Twin Over Twin Loft Bed v dube


Sada dvoch stoličiek z masívneho dreva San Remo Splatback Distressed Oak. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Tento kúsok ľahko doplní akýkoľvek dekor a je dokonalým doplnkom do vašej kuchyne alebo jedálenského kúta! Nosnosť je 225 libier. Vyrobené len na domáce použitie, nie je určené na komerčné použitie. Rozmery: 17,3 š x 21,9 h x 38,2 v; Rozmery sedadla: 17,7 V x 17,32 Š x 16,34 H; Súprava 2 stoličiek; Konštrukcia boxového sedadla; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie; Jednoduchá montáž.

Sada dvoch stoličiek z masívneho dreva San Remo Splatback Distressed Oak