Hybridná bočná stolička v prírodnom prevedení s dreveným sedákom. Hybridné bočné kreslo v prírodnom prevedení je sofistikované a všestranné. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Táto sada 2 jedálenských stoličiek sa dodáva v 1 krabici kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Hybridná bočná stolička v prírodnom prevedení s dreveným sedákom

Hybridná bočná stolička v prírodnom prevedení s dreveným sedákom


Barová stolička Hendrix v prírodnom prevedení s dreveným sedákom. Táto jednoduchá a klasická stolička Hendrix v prírodnej konštrukcii z masívneho bukového dreva má vysokú kvalitu. Táto súprava stoličiek má pevný dizajn operadla, ktorý vyzerá krásne a poskytuje chrbtu maximálnu oporu. Táto barová stolička sa dá ľahko manévrovať po celom dome pre všestranné využitie a je dodávaná kompletne zmontovaná. Dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva, ktoré sa ľahko čistí. Vystavte ho medzi kúskami dekorácie Craftsman pre elegantný vzhľad. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Hendrix: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Barová stolička Hendrix v prírodnom prevedení s dreveným sedákom


Ladderback Pultová stolička Natural s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti tejto rebríkovej stoličky dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto prírodná pultová stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná v čiernej, mahagónovej, čerešňovej, orechovej farbe; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Ladderback Pultová stolička Natural s dreveným sedákom


Alpský nábytok Aspen Wood Extension Pub Table v starožitnej prírodnej farbe. Kolekcia Aspen má rustikálny, moderný dizajn s industriálnymi prvkami. Dostatočne elegantná na to, aby ste sa mohli obliecť na sviatky, no zároveň dostatočne neformálna na to, aby ste tam mohli mať vaše každodenné jedlá, táto skupina je pripravená splniť vaše potreby a vašu dekoráciu, nech už sú akékoľvek. Vyrobené z masívu akáciového dreva a má povrchovú úpravu Iron Brush Antique Natural (hnedá). Stôl sa rozšíri z 36 na 54, aby vyhovoval väčším potrebám stolovania. Dostupné v štandardnej výške a výške pultu, pričom zodpovedajúce stoličky a server sa predávajú samostatne. Železná kefa Antique Natural Finish; Vyrobené z akáciových pevných látok a akáciovej dyhy; Rozťahovací stôl Butterfly Leaf od 36 do 54; Zladiť s ostatnými kúskami z kolekcie jedálenského nábytku Alpine Furniture Aspen, ktoré sa predávajú samostatne.

Alpský nábytok Aspen Wood Extension Pub Table v starožitnej prírodnej farbe