Hybridná pultová stolička mahagónová s dreveným sedákom. Hybridná stolička v mahagónovom prevedení je sofistikovaná a všestranná. Vyrobené z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom. Táto stolička je dokonalým doplnkom ku kuchynskému ostrovčeku alebo baru v prechodnom štýle. Jeho klasický dizajn dopĺňa neformálne aj formálne jedálenské priestory. Je vysoko kvalitný, dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbe mahagón, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Hybridná pultová stolička mahagónová s dreveným sedákom

Hybridná pultová stolička mahagónová s dreveným sedákom


Stolička Cross Back Pultová stolička tmavý mahagón s dreveným sedákom. Táto jednoduchá, no nápadná pultová stolička sa dá efektívne zladiť s jedálenským alebo konferenčným stolíkom. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva pre zabezpečenie bezkonkurenčnej pevnosti a odolnosti. Má jednoduché a priestranné sedadlo s dizajnom krížového operadla, ktoré ponúka optimálny komfort pri sedení. Stojí na štyroch rovných nohách, ktoré mu dodávajú pevnú a protišmykovú základňu. Rám je morený v krásnom tmavom mahagóne, dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Má nosnosť 350 lb a dodáva sa kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech; Kolekcia Cross Back: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Stolička Cross Back Pultová stolička tmavý mahagón s dreveným sedákom


Bočná jedálenská stolička z mahagónu s dreveným sedákom. Zahrnuté položky: Hybridná bočná stolička z mahagónu s dreveným sedákom (sada 2) x 2. Hybridná bočná stolička z mahagónu s dreveným sedákom (sada 2) Hybridná bočná stolička z mahagónu je sofistikovaná a všestranná. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Táto sada 2 jedálenských stoličiek sa dodáva v 1 krabici kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná jedálenská stolička z mahagónu s dreveným sedákom


Topflight drevené kožené kreslo pre hostí s ramenami v mahagóne. Táto stolička pre hostí HON Topflight má rám z tvrdého dreva s pohyblivým operadlom a klenutými ramenami. Kožené sedadlo a operadlo SoftThread dodávajú tejto stoličke luxusný vzhľad za presvedčivú cenu. Farba kože SoftThread je čierna a farba dreva je mahagónová. ŠTÝLOVÉ STOLIČKO PRE HOSTÍ: Neprekonateľná kombinácia štýlu a hodnoty pre vašu vstupnú halu – čierne kožené sedadlo a hladké čalúnené operadlo udržujú vašich hostí šťastných, podporovaných a pohodlných; PODPORA: Pevné drevené ramená poskytujú oporu hornej časti tela a pohodlie pre vašich hostí, kým čakajú vo vašej recepcii; ERGONOMICKÝ DIZAJN: Tieto kancelárske stoličky majú tvarované sedadlá a operadlá plus pevné podrúčky, aby sa vaši hostia cítili pohodlne a boli pri čakaní spokojní; ODOLNÉ STREDNÉ ZADNÉ STOLIČKO: Naša vysokokvalitná drevená rámová konštrukcia poskytuje odolnosť a pevnosť; KANCELÁRSKY NÁBYTOK: Naše stoličky vyrábame tak, aby vydržali, no pre prípad, že by sa niečo pokazilo, sa na vás vzťahuje 5-ročná obmedzená záruka HON.

Topflight drevené kožené kreslo pre hostí s ramenami v mahagóne