Jedálenská stolička z prírodného dreva. Dodajte svojmu obytnému priestoru štýl a pohodlie s touto atraktívnou kolekciou. Jemné sfarbenie tejto krásnej kolekcie jej umožňuje ľahko zapadnúť do akejkoľvek farebnej schémy alebo štýlu dekorácie. Prírodné drevo Drevo, dyha Tvarované drevené sedadlo Vertikálne lamelové operadloPredávané v pároch Zúfalý povrch

Jedálenská stolička z prírodného dreva

Jedálenská stolička z prírodného dreva


Preglejková jedálenská stolička Revana s chrómovými nohami z prírodného dreva. Kreslo Revana spája moderný dizajn so zjednodušeným štýlom a prináša vám to najlepšie z oboch. Táto preglejková stolička má nádherné bukové drevené dyhy s bohatým prírodným drevom alebo tmavým orechom. Jeho elegantná a moderná základňa je vyrobená z atraktívnych tenkých chrómových nožičiek, ktoré ponúkajú ľahký štýl s optimálnou podporou. Každá noha je vybavená plastovými špičkami, ktoré poskytujú ochranu podlahy a zabraňujú poškriabaniu. Toto jednoduché majstrovské dielo je stohovateľné, vďaka čomu je ideálnou stoličkou do viacúčelových priestorov. Moderné sedadlo v tvare štvorca s vyrezanými lamelami; Sedák je vyrobený z pevnej preglejky s atraktívnymi lakovanými bukovými dyhami; Elegantná kovová základňa s chrómovým povrchom; Plastové chrániče podlahy špičky nôh, aby sa zabránilo poškriabaniu; Stohovateľné.

Preglejková jedálenská stolička Revana s chrómovými nohami z prírodného dreva


Preglejková jedálenská stolička Revana s chrómovými nohami z prírodného dreva. Kreslo Revana spája moderný dizajn so zjednodušeným štýlom a prináša vám to najlepšie z oboch. Táto preglejková stolička má nádherné bukové dyhy v bohatom prírodnom dreve alebo tmavom orechovom prevedení. Jeho elegantná a moderná základňa je vyrobená z atraktívnych tenkých chrómových nožičiek, ktoré ponúkajú ľahký štýl s optimálnou podporou. Každá noha je vybavená plastovými špičkami, ktoré poskytujú ochranu podlahy a zabraňujú poškriabaniu. Toto jednoduché majstrovské dielo je stohovateľné, vďaka čomu je ideálnou stoličkou do viacúčelových priestorov. Moderné sedadlo v tvare štvorca s vyrezanými lamelami; Sedák je vyrobený z pevnej preglejky s atraktívnymi lakovanými bukovými dyhami; Elegantná kovová základňa s chrómovým povrchom; Plastové chrániče podlahy špičky nôh, aby sa zabránilo poškriabaniu; Stohovateľné.

Preglejková jedálenská stolička Revana s chrómovými nohami z prírodného dreva


Staršia klasická stolička Madison z bieleho dreva s bavlneným vankúšom. Sústrediť sa na domáce úlohy alebo čítať dlhé kapitoly je ťažké na nepohodlnom kresle! Kreslo Madison ponúka pohodlné čalúnené sedadlo a zakrivené operadlo. A vyzerá to super roztomilo s madisonským stolom a búdou. Sedadlo k podlahe meria 17. Čalúnený sedák je potiahnutý 100% bavlnou vo farbe praného ľanu, orámovaný prírodnou bielou farbou. Od čajových večierkov až po prespávanie, nadčasová citlivosť Madisons je ideálna pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Ponúka štýlovú jednoduchosť, ktorá sa vyvíja s dievčatami meniacimi sa vkus, Madison vytvára vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Miešajte, kombinujte a vrstvite farebné obliečky, farby a doplnky, aby ste vytvorili nekonečné štýly pre dievča v akomkoľvek veku. Madison navyše ponúka funkčnosť, odolnosť a bezpečnosť, ktorú vyžadujú dnešné aktívne deti. Prírodný biely lakovaný povrch. Topoľové masívne a brezové dyhy. Sedadlo k podlahe: 17; Prírodná biela lakovaná povrchová úprava; Spoločník k Madisonovmu stolu a kukani..

Staršia klasická stolička Madison z bieleho dreva s bavlneným vankúšom