Jedálenský stôl Tatum v povrchovej úprave Auburn Bay, drevo Sedona. Prechodná jedálenská stolička Armen Living Tatum je výbornou voľbou do súčasnej domácnosti. Kvalitná zváraná kovová konštrukcia Tatums Auburn Bay je doplnená odolnou doskou z dubového dreva vo farbe Sedona, ktorá zaisťuje spoľahlivosť bez kompromisov v moderných estetických kvalitách stolov. Obdĺžnikový tvar Tatums a obrovská kapacita sedadiel pre 6 osôb sa hodí na rôzne usporiadania sedenia v domácnosti. Neobmedzujte Tatum na jedáleň; všestranný dizajn stolíkov je praktický a určite sa hodí k estetike takmer každej miestnosti v dome. Súčasný jedálenský stôl Tatum s povrchovou úpravou Auburn Bay a doskou z dubového dreva Sedona; Dizajn rovných nôh je praktický a moderný; Navrhnuté pre ubytovanie až 6 osôb, vynikajúce na večere; Nosnosť: 198 libier; Nohy sú zakončené chráničmi podlahy, ktoré zabraňujú poškodeniu podlahy z tvrdého dreva a dlaždíc pri pohybe.

Jedálenský stôl Tatum v povrchovej úprave Auburn Bay, drevo Sedona

Jedálenský stôl Tatum v povrchovej úprave Auburn Bay, drevo Sedona


Kreslo Barker Grey Velvet Accent so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom. Zvýrazňujúce kreslo Barker v modernom štýle s tradičným dizajnom je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie. Táto moderná silueta v štýle klubového kresla so šikmými ramenami, lemom a potiahnutými luxusnými zamatmi alebo grafickými potlačami má čistý, prispôsobený vzhľad s pohodlnou podporou. Zvýrazňujúce kreslo Barker má moderný vzhľad v tradičnom dizajne, zvýrazňujúce kreslo Barker je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie so šikmými ramenami, drevenými nohami a lemom; Je príkladom prechodného štýlu a dodáva sa v sivom zamate, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Zvýrazňujúce kreslo Barker, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s vreckom; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Kreslo Barker Grey Velvet Accent so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom


Kreslo Barker Fresh s grafickým akcentom so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom. Zvýrazňujúce kreslo Barker v modernom štýle s tradičným dizajnom je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie. Táto moderná silueta v štýle klubového kresla so šikmými ramenami, lemom a potiahnutými luxusnými zamatmi alebo grafickými potlačami má čistý, prispôsobený vzhľad s pohodlnou podporou. Zvýrazňujúce kreslo Barker má moderný vzhľad v tradičnom dizajne, zvýrazňujúce kreslo Barker je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie so šikmými ramenami, drevenými nohami a lemom; Ilustruje prechodný štýl a prichádza v sviežej grafike, ktorá do vášho domova prináša osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Zvýrazňujúce kreslo Barker, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s vreckom; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Kreslo Barker Fresh s grafickým akcentom so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom


Barker Navy Velvet Accent Stolička so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom. Zvýrazňujúce kreslo Barker v modernom štýle s tradičným dizajnom je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie. Táto moderná silueta v štýle klubového kresla so šikmými ramenami, lemom a potiahnutými luxusnými zamatmi alebo grafickými potlačami má čistý, prispôsobený vzhľad s pohodlnou podporou. Zvýrazňujúce kreslo Barker má moderný vzhľad v tradičnom dizajne, zvýrazňujúce kreslo Barker je štýlovým doplnkom každého obytného priestoru alebo kútika na čítanie so šikmými ramenami, drevenými nohami a lemom; Je príkladom prechodného štýlu a je dodávaný v námorníckom zamate, ktorý do vášho domova prináša osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Zvýrazňujúce kreslo Barker, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s vreckom; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Barker Navy Velvet Accent Stolička so šikmými ramenami, drevenými nohami, lemom