Klinový stôl z masívneho dreva v čokoládovej čerešni. Masívne prvky z masívneho dreva sú zjemnené korálkovými okrajmi a trblietavými odleskami. Tento klinový dizajn umožňuje dokonalé prechody vedľa sedadiel a v rohoch. Vrchné dosky z masívneho tvrdého dreva sú leštené a leštené do jemného lesku v bohatej čokoládovej čerešni. Odolná konštrukcia z masívneho tvrdého dreva určená na každodenné použitie; Ručne aplikovaný viacstupňový čokoládový čerešňový povrch; Kompaktný dizajn ideálny pre byty, byty a malé obytné priestory; Vytvorte využiteľný priestor medzi dvoma stoličkami; Vysoká polica pre ľahké čistenie pod stolom; Jednoduchá montáž; Rozmery: 10-17 spredu dozadu x 24 š x 24 v.

Klinový stôl z masívneho dreva v čokoládovej čerešni

Klinový stôl z masívneho dreva v čokoládovej čerešni


Hybridná barová stolička Cherry s dreveným sedákom. Hybridná barová stolička vo farbe čerešňa je sofistikovaná a všestranná. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom ku kuchynskému ostrovčeku alebo baru v prechodnom štýle. Jeho klasický dizajn dopĺňa neformálne aj formálne jedálenské priestory. dodáva sa kompletne zmontovaný, pripravený na vystavenie. Dekoratívna na domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, prírodná, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Hybridná barová stolička Cherry s dreveným sedákom


3-dielna sada drevenej krčmy Rosa v hnedej čerešni. Moderný štýl dostáva upgrade na plnú sofistikovanosť s touto 3-dielnou jedálenskou súpravou na výšku pultu, vytvorenou z masívneho dreva a dotvorenou bohatou, luxusnou dýhou z čerešňového dreva a vložkou z umelého mramoru na stole ako dizajnovým akcentom. Obdĺžnikový stôl je vytvorený z pevnej, pevnej základne s dvoma hrubými doskami dreva tvoriacimi základňu podstavca. Pod stolovou doskou je skrytá polica a odkladací priestor na víno. 2 moderné stoličky Parson s čiernou umelou kožou poskytujú elegantnú rovnováhu teplému drevu. Zahŕňa: jeden stôl, dve stoličky; Štýl: Súčasný; Hnedá čerešňa; Masívne drevo, drevená dyha, umelá koža, umelý mramor; Vložka z umelého mramoru; Čalúnené farárske stoličky z umelej kože; Skrytá polica na víno; Nosnosť stola: 95 libier; Nosnosť stoličky: 225 libier.

3-dielna sada drevenej krčmy Rosa v hnedej čerešni


Drevený konferenčný stolík Sauder Beginnings so zdvižnou doskou zo škoricovej čerešne. Stredobodom vašej obývačky je konferenčný stolík. Dodajte svojej obývačke nádych krásneho štýlu a jedinečného dizajnu s týmto zdvíhacím konferenčným stolíkom z kolekcie Beginnings. Tento konferenčný stolík so zdvíhacou doskou má priestrannú hornú plochu, ktorá sa zdvíha smerom k vám, čím vytvára všestranný povrch, ktorý je ideálny na prácu na projektoch, prehliadanie webu alebo vychutnávanie si lahodného jedla z pohodlia vašej vlastnej stoličky alebo pohovky. Pod vrchnou časťou je skrytý úložný priestor, ktorý je ideálny na odkladanie vecí, ako sú náhradné prikrývky a obľúbené stolové hry. Veľká spodná polica vám poskytuje dodatočný priestor na uloženie a vystavenie predmetov, ako sú organizačné koše, knihy, dekoratívne drobnosti a mnohé ďalšie. Tento úložný konferenčný stolík, ktorý je atraktívny z každého uhla, je zo všetkých strán dokončený škoricovou čerešňou, takže je univerzálny na to, aby ste ho mohli umiestniť takmer kdekoľvek vo vašej domácnosti. škoricová čerešňa; Umelé drevo; Vrch sa nadvihne a dopredu vytvorí všestranný pracovný povrch

Drevený konferenčný stolík Sauder Beginnings so zdvižnou doskou zo škoricovej čerešne