Koncový stôl z dreva Pemberly Row Connor z hnedého orecha. Odvážne krivky, skosené nohy a tmavohnedá povrchová úprava vlašským orechom robia zo stola Connor End Table pútavý doplnok do každého domova. Lištová otvorená polica je nápadným dizajnovým prvkom, rovnako ako priestranná priehradka na časopisy alebo diaľkové ovládače. Tento koncový stolík je všetko, čo potrebujete na dokončenie vášho moderného obytného priestoru. Nastavte si jednoduchý, klasický vzhľad vedľa svojej obľúbenej stoličky s týmto koncovým stolíkom Connor od Ashcroft. Pevná konštrukcia z masívneho dreva odolá skúške času a hmotnosti vašej čítanky, nápoja alebo lampy. Tento koncový stolík s moderným dizajnom z polovice storočia s jednou policou na vystavenie dodáva vášmu priestoru tradičný dojem. Zvýraznite teplé tóny so svojou obľúbenou stolnou lampou pre vlastný vzhľad. Moderný dizajn polovice storočia; Pevná drevená štruktúra; Odolný materiál; Orechové morenie; Zaoblené skosené nohy; Vzor nábytku: Masívny; Prechodný štýl; Použitie ako koncový stolík, stolík na notebook alebo na vystavenie dekoratívnych kúskov; Starostlivosť: Čistite suchou handričkou; Ergonomický dizajn; Dokonalé remeselné spracovanie e

Koncový stôl z dreva Pemberly Row Connor z hnedého orecha

Koncový stôl z dreva Pemberly Row Connor z hnedého orecha


Vrchný stôl z masívneho dreva. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tento kúsok krásne doplní vašu kuchyňu či jedáleň. Rozmery stola: 30W x 30D x 30H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Štvorcová stolová doska 30 x 30; Pripravené na montáž; Na použitie s jedálenskými stoličkami; Nohy v štýle shakera.

Vrchný stôl z masívneho dreva


Butler Bisbee Molten Aluminium, Wood Bunching End Table. Tento koncový stolík je priamo doma vedľa pohovky alebo vášho obľúbeného kresla. Je to ideálne miesto na odpočinok pre knihy, časopisy alebo šálku čaju. Jeho živý vzhľad s roztaveným hliníkom dodáva moderný globálny nádych, ktorý je nevyhnutný pre každý obytný priestor. Moderné; Akcentové tabuľky; Železo, roztavený hliník, akáciové drevo.

Butler Bisbee Molten Aluminium, Wood Bunching End Table


Butler Greer roztavený hliník, drevený koncový stôl. Tento koncový stolík je priamo doma vedľa pohovky alebo vášho obľúbeného kresla. Je to ideálne miesto na odpočinok pre knihy, časopisy alebo šálku čaju. Jeho masívna akáciová doska s roztaveným hliníkom dodáva moderný globálny šmrnc, nevyhnutný pre každý obytný priestor. Moderné; Akcentové tabuľky; Železo, roztavený hliník, akáciové drevo.

Butler Greer roztavený hliník, drevený koncový stôl