Konferenčný stolík Carrier Wood Lift Top s kolieskami na espresso. Kolekcia Carrier, navrhnutá na umiestnenie do rôznych obývacích izieb, je funkčným a štýlovým doplnkom vášho domova. Horná časť kokteilových stolov sa zdvíha, aby sa vysunula do polohy vášho sedenia a je podopretá kolieskami pre uľahčenie pohybu. Stôl má tiež spodné police na displej. Tmavý espresso povrch ešte viac prepožičiava vzhľadu tohto všestranného príležitostného stola. K dispozícii je koordinačný koncový stôl a stolík so stoličkou. Vyrobené z lipovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Espresso úprava; 1 Zdvihnite vrchnú časť so spodným úložným priestorom; Spodná polica; Leštené chrómové gombíky; Kolieska pre ľahký pohyb; Vyžaduje sa montáž.

Konferenčný stolík Carrier Wood Lift Top s kolieskami na espresso

Konferenčný stolík Carrier Wood Lift Top s kolieskami na espresso


Sedadlo Carolina Classics Soren 24 drevená stolička v espresse. Dokonale vytiahnutý na kuchynské ostrovčeky, raňajkové bary a krčmové stoly. Stolička Soren má ležérny vzhľad a hodí sa pre akúkoľvek estetiku. Obloženie hlavy klinca dopĺňa dizajn navrchu, zatiaľ čo základňa z masívneho dreva v espresse s opierkou na nohy dole pre pohodlie. Nechajte stoličku Soren pridať kúsok luxusu do vašej kuchyne. Vďaka svojmu atraktívnemu luxusnému čalúnenému sedadlu a nohám z masívneho dreva táto stolička určite udrie do vášho domova. Pohodlné čalúnené sedadlo; Starožitná mosadzná ozdoba hlavy klinca; Nohy z masívneho dreva Espresso morené; Hnedý PU vinyl čalúnený sedák; Rozmery sedadla: 18W x 13D x 25H; Predáva sa ako sada 2 kusov; Drevo; Farba: espresso a brest.

Sedadlo Carolina Classics Soren 24 drevená stolička v espresse


Luxusná drevená bankárska stolička s dreveným sedadlom v espresse. Úplne nové kreslo Deluxe Wood Bankers od OSP Designs prichádza v perfektnej forme, aby vám poskytlo nadčasový štýl s modernými funkciami. Toto kreslo, vybavené tlakovým nastavením výšky sedadla a uzamykateľným ovládaním sklonu s prispôsobiteľným napnutím, je úplne prepracovanou verziou Banker Chair z 19. storočia. Ako modifikácia kresla s lamelovým operadlom z viktoriánskej éry, táto stolička vyžaruje klasiku a recherch?? príťažlivosť, ktorá je exkluzívna pre tento pekný štýl. Vďaka odolnej drevenej a kovovej podnoži s nádhernou povrchovou úpravou z ovocného dreva je táto stolička navrhnutá a skonštruovaná tak, aby odolala skúške času. Táto stolička je dokončená na vysokovýkonných dvojkolesových kolieskach na koberce a je dokonalým doplnkom každej domácej kancelárie, z ktorej sa budete tešiť po celé roky. Pneumatické nastavenie výšky sedadla; Blokovanie ovládania naklonenia s nastaviteľným napätím naklonenia; Blokovanie ovládania naklonenia s nastaviteľným napätím naklonenia; Povrchová úprava z dreva Espresso; Veľkosť chrbta: 17,25 V x 18,5 W; Drevená oceľová základňa s dvojitým W

Luxusná drevená bankárska stolička s dreveným sedadlom v espresse


Drevený stôl Rossi z umelého mramoru so 6 stoličkami v Expresso. Jedálenská súprava stoličiek Rossi Table and Six s čalúnenými stoličkami pôsobí v malom prostredí veľkým dojmom. Stolová doska z umelého mramoru s povrchovou úpravou tmavého espressa dodáva vizuálnu príťažlivosť a poskytuje povrch s jednoduchou údržbou pre každodenné stolovanie a iné úlohy. Táto jedálenská súprava je vyrobená z masívneho dreva a štyroch pohodlných jedálenských stoličiek s ľahko čistiteľným povrchom. Zahŕňa stôl a 6 stoličiek; Stolová doska s povrchovou úpravou z umelého mramoru; dobrá veľkosť pre malé jedálenské priestory; Moderný prechodný dizajn; farba Expresso; Ľahko sa čistí Stolová doska a ľahko sa čistí sedacia plocha.

Drevený stôl Rossi z umelého mramoru so 6 stoličkami v Expresso