Kovová jedálenská stolička Flash Furniture v červenej farbe, textúra dreva. Táto rustikálna štýlová bistro stolička premení priestor vašej jedálne alebo reštaurácie. Zakrivené integrované ramená vám umožnia pokojný odpočinok. Stolička je ľahká a ľahko sa skladuje. Krížová výstuha pod sedadlom dodáva extra stabilitu a obsahuje plastové kryty, ktoré zabraňujú poškriabaniu povrchovej úpravy pri skladaní. Ľahko presúvajte stoličky bez poškriabania podlahy pomocou ochranných podlahových klzákov. Táto stolička v modernom rustikálnom štýle je určená na komerčné aj rezidenčné využitie a môžete si s ňou oživiť kuchyňu, jedáleň alebo bistro. Červená prášková farba a drevené zrno; Kov, Drevo; Stohuje až 8 stoličiek na výšku; Zakrivený chrbát s vertikálnou lištou; Integrované ramená; Textúrované drevené sedadlo; Plastové uzávery na krížovej výstuhe chránia povrch pri stohovaní; Pozinkovaná oceľová konštrukcia; Krížová výstuha pod sedadlom poskytuje extra stabilitu; Ľahký dizajn; Určené len na vnútorné použitie; Súčasný štýl; Záruka: 5 rokov obmedzená (nepohyblivé kovové časti), 2 roky na diely.

Kovová jedálenská stolička Flash Furniture v červenej farbe, textúra dreva

Kovová jedálenská stolička Flash Furniture v červenej farbe, textúra dreva


Drevené kreslo pre návštevníkov s mahagónovým povrchom v sivej farbe. Drevené kreslo pre návštevníkov s mahagónovým povrchom v sivej farbe Aktualizujte výzdobu svojej obchodnej kancelárie a zároveň hosťom poskytnite pohodlné sedenie pomocou tohto mahagónového kresla. Táto nádherná kancelárska stolička s hrubým čalúneným sedadlom a operadlom inteligentne vyrobeným z vysoko kvalitnej peny poskytuje vám a vašim hosťom tú najlepšiu bedrovú oporu pre ideálne držanie tela a relaxáciu. Po príchode k vám domov alebo na miesto podnikania sa táto stolička ľahko a rýchlo skladá, pretože montáž nevyžaduje žiadne nástroje! Toto kreslo sa ľahko nastupuje a vystupuje, je pohodlné, vyzerá skvele a celkovo predstavuje skvelú hodnotu, ktorú si vy a vaši hostia budete užívať v nadchádzajúcich rokoch. Ak to všetko skombinujete s 15-ročnou obmedzenou zárukou, môžete si byť istí, že je s istotou podporovaná, pretože je navrhnutá a vyrobená tak, aby vydržala. popol; 100 percentný polyester; Hrubé polstrované sedadlo a operadlo so vstavanou bedrovou opierkou; Tkanina na mieru.

Drevené kreslo pre návštevníkov s mahagónovým povrchom v sivej farbe


Stolička pre hostí Allen v sivej farbe so základňou z prírodného dreva. Stolička pre hostí Allen v sivej farbe s prírodným dreveným základom v prírodnom severskom štýle. Táto moderná stolička z polovice storočia, inšpirovaná minimalistickým škandinávskym dizajnom, je klasickou voľbou pre dnešný moderný domov. Nadčasový štýl tejto modernej stoličky sa cíti ako doma v jedálni alebo domácej kancelárii a do každého priestoru vnáša ležérnu, no sofistikovanú atmosféru. Podnož z prírodného dreva v Eiffelovom štýle podopiera farebné plastové sedadlo, zatiaľ čo plyšové čalúnenie ponúka dodatočné pohodlie a podporu. Získajte škandinávsky štýl, po ktorom túžite, so stoličkou pre hostí Avenue Six Allen. šedá; Čalúnené sedadlo pre pohodlie; Základ z prírodného dreva; Rezidenčné použitie.

Stolička pre hostí Allen v sivej farbe so základňou z prírodného dreva


Čalúnená drevená stolička Alexandria v sivej farbe. Doprajte svojmu drobčekovi špeciálne miesto na sedenie s stoličkou Alexandria Grey. Stolička, ktorá je ideálna pre vaše dieťa, je čalúnená zábavnou bielou a šedou chevronovou látkou. Vďaka plyšovému sedadlu a operadlu bude vaša ratolesť v pohodlí. Vyrobený z masívneho dreva, kus je pevný a odolný. Sivé a biele čalúnenie Chevron; Plyšové sedadlo a operadlo; Swooping Side; Robustný a odolný dizajn; Mladé veľkosti; Vyrobené z peny, dreva, eukalyptu, MDF a tkaniny; 100% polyesterové čalúnenie.

Čalúnená drevená stolička Alexandria v sivej farbe