Kovové, drevené uhlové železné rustikálne koncové stoly v Barnwood,. Na tieto koncové stolíky položte hromadu kníh, ktoré ste si chceli prečítať, a lampu. Vrátane dvoch rustikálnych uhlových železných bočných stolíkov, takže si môžete veci vo vašej obývačke z času na čas zmiešať tak, že ich umiestnite vedľa seba alebo cez miestnosť. Jeden pri pohovke, druhý pri bočnom kresle alebo vedľa seba v strede medzi vašim sedacím zariadením pre rustikálny vizuálny prvok, ktorý doplní váš dekor. S hardvérovými detailmi na každom rohu z kovu s práškovým nástrekom a stolovou doskou a policou vyrobenými z vysokokvalitného MDF. Vyrobené z vysoko kvalitného MDF a práškovo lakovaného kovu; Krásna povrchová úprava Barnwood; Bohatá, rustikálna povrchová úprava; Odolný dizajn s dlhou životnosťou; Spárujte s naším zodpovedajúcim kávovým a rozkladacím stolíkom; Obsahuje dva bočné stolíky; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Kovové, drevené uhlové železné rustikálne koncové stoly v Barnwood,

Kovové, drevené uhlové železné rustikálne koncové stoly v Barnwood,


Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Čierna. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva. Je v čiernej farbe a dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Bohaté farby a čisté línie z neho robia veľmi všestranný kúsok, ktorý môže fungovať s moderným, súčasným a tradičným dekorom. Dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, stredný dub, orech; Kolekcia Diamond Back: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Čierna


Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Cherry. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva. Povrchová úprava čerešňa a dodávaná so sedadlom z masívneho dreva. Bohaté farby a čisté línie z neho robia veľmi všestranný kúsok, ktorý môže fungovať s moderným, súčasným a tradičným dekorom. Dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, stredný dub, orech; Kolekcia Diamond Back: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Cherry


Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Medium Oak. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva. Povrchová úprava je v strednom dube a dodáva sa so sedadlom z masívneho dreva. Bohaté farby a čisté línie z neho robia veľmi všestranný kúsok, ktorý môže fungovať s moderným, súčasným a tradičným dekorom. Dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, stredný dub, orech; Kolekcia Diamond Back: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Curtain Back Pultová stolička s dreveným sedadlom Medium Oak