Kožená otočná klubová stolička s drevenou základňou v námorníckej modrej. Výrazné odtiene, hladké otáčanie a zaujímavý profil premieňajú osvedčené kožené kreslo na umelecké dielo. Tento pútavý dizajn obsahuje obopínajúce zábradlie, voľné zadné a bočné vankúše a pevnú drevenú základňu pre lákavý vzhľad. Námornícka modrá vrchná koža je spárovaná so svetlou tkaninou vo farbe plátna a bohato vyplnená perím pre plyšový, mäkký pocit, ktorý je ideálny na zaborenie. Sedadlo tohto štýlového koženého kresla je otočné o 360 stupňov, vďaka čomu je ideálne na všestranné umiestnenie v celej domácnosti. Jedinečné akcentové kreslo má úžasnú modrú kožu, vznešené perové vankúše a otočnú základňu; Plyšová konštrukcia z kože a látky je obklopená drevenou koľajnicou na podporuVyrobené z pevného tvrdého dreva, vrchnej lícovej kože, látky a peny pre mäkkosť; Hladké otáčanie o 360 stupňov zaisťuje pohodlný prístup, aj keď je umiestnené v rohu Nie je potrebná žiadna montáž.

Kožená otočná klubová stolička s drevenou základňou v námorníckej modrej

Kožená otočná klubová stolička s drevenou základňou v námorníckej modrej


Jedálenská stolička z masívneho dreva Simpli Malden s dreveným operadlom v tyrkysovo modrej farbe. Pohodlie je jednoduché vďaka zakrivenému čalúnenému operadlu a sedadlu jedálenskej stoličky Malden Bentwood. Vďaka zakriveným líniám a šikmým nožičkám tejto jedálenskej stoličky presvitajú moderné vplyvy z polovice storočia. Jedálenská stolička Malden Bentwood určite osvieži každý jedálenský priestor a zároveň mu dodá elegantný, trendový štýl. Povrchová úprava: tyrkysová modrá; Materiál: Masívne a spracované drevo a pena s vysokou hustotou; Súčasný a moderný štýl; Čalúnená tyrkysovo modrou tkanou látkou. Pohodlné zakrivené polstrované sedadlo a operadlo; POZOR

Jedálenská stolička z masívneho dreva Simpli Malden s dreveným operadlom v tyrkysovo modrej farbe


Všívaná zamatová stolička Lucy s drevenými nohami v námorníckej modrej. Posaďte sa, aby ste sa cítili kráľovsky v jedálenskej vedľajšej stoličke Lucy. Táto veľkoryso čalúnená stolička ponúka pohodlie a výrazný štýl s dostatočnou všestrannosťou na to, aby bola v jedálni alebo v akomkoľvek inom obytnom priestore. Predná časť s gombíkovým všívaním a predĺžená prešívaná zadná časť zvyšujú vizuálny záujem zo všetkých uhlov. Stolička Lucy Side Chair je vyrobená s rámom z tvrdého dreva a čalúnená krásnou zamatovou povrchovou úpravou v námorníckej modrej s drevenými nohami, vďaka čomu sa ľahko čistí. Akcentové stoličky / jedálenské stoličky; Rám z tvrdého dreva s drevenými nohami; krásna zamatová tkanina; Prechodný dizajn; Sofistikovaná všívaná úprava; Farba námornícka modrá.

Všívaná zamatová stolička Lucy s drevenými nohami v námorníckej modrej


Zamatová látková stolička Erica s drevenými nohami, námornícka modrá. Posaďte sa, aby ste sa cítili kráľovsky v jedálenskej vedľajšej stoličke Erica. Táto veľkoryso čalúnená stolička ponúka pohodlie a výrazný štýl s dostatočnou všestrannosťou na to, aby bola v jedálni alebo v akomkoľvek inom obytnom priestore. Predná časť s gombíkovým všívaním a predĺžená prešívaná zadná časť zvyšujú vizuálny záujem zo všetkých uhlov. Bočné kreslo Erica je skonštruované s rámom z tvrdého dreva a čalúnené krásnym zamatovým povrchom v námorníckej modrej s drevenými nohami, vďaka čomu sa ľahko čistí. Čalúnené stoličky / jedálenské stoličky Accent; Drevené nohy; Prechodný dizajn; Krásna zamatová tkanina; Farba námornícka modrá; Sofistikovaná všívaná úprava.

Zamatová látková stolička Erica s drevenými nohami, námornícka modrá