Krčma Greystone Sling Back z dreva s povrchovou úpravou jaseňovo hnedá. Predáva sa v pároch. Moderné sa stretáva s polovicou storočia so stoličkou Greystone Sling Back Pub Chair. Táto stolička sa vyznačuje horizontálnymi lamelami, výraznými líniami a šikmými nohami. Vychutnajte si dlhé večere v pohodlí s čalúneným sedadlom a veľkou oporou chrbta. Popolovo hnedá povrchová úprava umožňuje tejto stoličke ľahko zapadnúť do väčšiny dizajnových tém a farebných štýlov. Kreslo Greystone Sling Back Pub Chair, prispôsobené k dokonalosti pre kuchyňu, jedáleň alebo otvorený pôdorys, sa perfektne hodí do každej domácnosti. Farba: popolavo hnedá. Pevné kaučukové drevo, Akáciová dyha. Farba: Ash Brown; kaučukové drevo, akáciová dyha; Predáva sa v pároch; Čalúnené sedadlo pre väčšie pohodlie; Výška sedadla: 24.

Krčma Greystone Sling Back z dreva s povrchovou úpravou jaseňovo hnedá

Krčma Greystone Sling Back z dreva s povrchovou úpravou jaseňovo hnedá


Čalúnené kreslo do pubu Highland z dreva s hnedou povrchovou úpravou. Predáva sa v pároch. Highland Pub Chair ponúka prechodný štýl v celej svojej kráse. Sedte a jedzte pohodlne, pretože táto stolička má dizajn X operadla a čalúnené sedadlo. Prispôsobené k dokonalosti pre kuchyňu, jedáleň alebo otvorený pôdorys. Jednoduché línie, skosené nohy a šikmé rohy hladko splývajú s decentným geometrickým dizajnom. Vďaka krásne prevráteným vzorom dyhy a sedlovo hnedej povrchovej úprave sa táto stolička môže spárovať s farbami od neutrálnej po výraznú a zapadne do akéhokoľvek štýlu dekorácie. Kolekcia Highland je všetko, čo potrebujete. Výška sedu je 24. Farba: Sedlová hnedá. Pevné látky z kaučukového dreva, dyha Antigre. Farba: Sedlová hnedá; kaučukové masívne drevo, dyha Antigre; Predáva sa v pároch; Čalúnené sedadlo; Výška sedadla: 24.

Čalúnené kreslo do pubu Highland z dreva s hnedou povrchovou úpravou


Čalúnené kreslo pre hostiteľa Monteverdi z cyprusového dreva bieleného slnkom. Táto čalúnená stolička pre hostiteľa je dokonalým rustikálnym kúskom na dotvorenie každej jedálne. Stolička je kompletne dokončená zo všetkých strán a má čalúnené sedadlo a operadlo. Spárujte s bočným kreslom Monteverdi 7500-450 a obdĺžnikovým stolíkom Monteverdi 7500-622K pre uhladený vzhľad a živé večierky, ktoré určite zažiaria v každej domácnosti. Tento nový prírastok do kolekcií Rachael Ray Home je založený na láske Rachaels a mimoriadnom spojení s oblasťou v Taliansku, známou ako Monteverdi. Táto rustikálna neformálna kolekcia obsahuje borovicové masívy s cyprusovou dyhou s uzlíkovým cyprusovým povrchom s povrchovou úpravou Sun-Bleached s drsným povrchom a drôtenou kefou. Nádherné detaily, ako napríklad kované kovové kovanie a akcenty vyrobené z nero, vytvárajú kus s časom opotrebovaným a ručne vyrobeným dojmom. Dva v kartóne. Výška sedadla 19 Výška ramien: 25 CA CARB P2 Vyhovujúce. Farba: Sun-Bleached Cypress. Borovicové masívne s cyprusovou dyhou. Farba: Sun-Bleached Cypress; Borovicové masívy s cyprusovou dyhou s uzlíkom; Čalúnené sedadlo a operadlo; Predáva sa v pároch; Výška sedadla: 1

Čalúnené kreslo pre hostiteľa Monteverdi z cyprusového dreva bieleného slnkom


Čalúnená hostiteľská stolička Monteverdi z cyprusového dreva bieleného slnkom. Táto čalúnená postranná stolička je dokonalým rustikálnym kúskom na dotvorenie každej jedálne. Stolička je kompletne dokončená zo všetkých strán a má čalúnené sedadlo a operadlo. Spárujte s kreslom Monteverdi 7500-451 a obdĺžnikovým podnožným stolíkom Monteverdi 7500-622K pre uhladený vzhľad a živé večierky, ktoré určite zažiaria v každej domácnosti. Tento nový prírastok do kolekcií Rachael Ray Home je založený na láske Rachaels a mimoriadnom spojení s oblasťou v Taliansku, známou ako Monteverdi. Táto rustikálna neformálna kolekcia obsahuje borovicové masívy s cyprusovou dyhou s uzlíkovým cyprusovým povrchom s povrchovou úpravou Sun-Bleached s drsným povrchom a drôtenou kefou. Nádherné detaily, ako napríklad kované kovové kovanie a akcenty vyrobené z nero, vytvárajú kus s časom opotrebovaným a ručne vyrobeným dojmom. Dva v kartóne. Výška sedadla 19. CA CARB P2 Vyhovujúce. Farba: Sun-Bleached Cypress. Borovicové masívne s cyprusovou dyhou. Farba: Sun-Bleached Cypress; Borovicové masívy s cyprusovou dyhou s uzlíkom; Čalúnené sedadlo a operadlo; Predáva sa v pároch; Výška sedadla: 19.

Čalúnená hostiteľská stolička Monteverdi z cyprusového dreva bieleného slnkom