Kreslo Asta Svetlomodré zamatové čalúnené drevo z orechového dreva. Vyhláste svoju vernosť nadčasovosti s kreslom Asta. Asta je vyrobená z masívneho kaučukového dreva a vyznačuje sa čistými líniami a nízkym profilom. Mäkké, luxusné svetlomodré zamatové čalúnenie dodáva tomuto kreslu charakteristický vzhľad, ktorý sa dobre spája s orechovo hnedou povrchovou úpravou dreva. Široké plyšové vankúše poskytujú dostatok pohodlia pri sedení, zatiaľ čo sušienky a šikmé nohy prepožičiavajú chladný retro nádych. Toto štýlové a všestranné kreslo sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. Kreslo Asta je vyrobené v Malajzii a vyžaduje montáž. moderné kreslo; Vyrobené z kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené zamatovou polyesterovou tkaninou a vystlané penou; Sušienka všívaná.

Kreslo Asta Svetlomodré zamatové čalúnené drevo z orechového dreva

Kreslo Asta Svetlomodré zamatové čalúnené drevo z orechového dreva


Sigrid Tmavohnedé kreslo z umelej kože Antique Dub s povrchovou úpravou. Vytvorte si útulný retro výklenok na čítanie vo svojom obývacom priestore s kreslom Sigrid. S nízkym profilom a širokým hranatým rámom Sigrid zobrazuje všetky charakteristické znaky dizajnu z polovice storočia. Sedadlo a operadlo sú čalúnené elegantnou tmavohnedou látkou s efektom umelej kože, ktorá dopĺňa starožitný dubový povrch na ráme z masívneho kaučukového dreva. Jeho hrubé, penou vystužené vankúše poskytujú pohodlie po celé roky. Sigrid, ktorý zaujme z akéhokoľvek uhla, sa dobre hodí do súkromných rezidencií aj do verejných kancelárskych priestorov. Kreslo Sigrid je vyrobené v Malajzii a vyžaduje montáž. Rozmery: 29,13 výška x 29,33 šírka x 36,02 hĺbka; Rozmery sedenia: 22,83 šírka x 21,65 hĺbka x 16,34 výška (od podlahy); Výška ramena: 21,06 vysoká; Chrbát: 15,35 vysoký; Nohy: 10,63 vysoké; Vyrobené z gumového dreva; Uhlové nohy; Čalúnené polyesterovou látkou s efektom umelej kože a vystlané penou; Odnímateľné vankúše.

Sigrid Tmavohnedé kreslo z umelej kože Antique Dub s povrchovou úpravou


Sigrid svetlosivé čalúnené starožitné drevené kreslo s povrchovou úpravou z dubu. Vytvorte si útulný retro výklenok na čítanie vo svojom obývacom priestore s kreslom Sigrid. S nízkym profilom a širokým hranatým rámom Sigrid zobrazuje všetky charakteristické znaky dizajnu z polovice storočia. Sedák a operadlo sú čalúnené elegantnou svetlosivou látkou, ktorá dopĺňa starožitný dubový povrch na ráme z masívneho kaučukového dreva. Jeho hrubé, penou vystužené vankúše poskytujú pohodlie po celé roky. Sigrid, ktorý zaujme z akéhokoľvek uhla, sa dobre hodí do súkromných rezidencií aj do verejných kancelárskych priestorov. Kreslo Sigrid je vyrobené v Malajzii a vyžaduje montáž. Rozmery: 29,13 výška x 29,33 šírka x 36,02 hĺbka; Rozmery sedenia: 22,83 šírka x 21,65 hĺbka x 16,34 výška (od podlahy); Výška ramena: 21,06 vysoká; Chrbát: 15,35 vysoký; Nohy: 10,63 vysoké; Vyrobené z gumového dreva; Uhlové nohy; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Odnímateľné vankúše.

Sigrid svetlosivé čalúnené starožitné drevené kreslo s povrchovou úpravou z dubu


Drevené kreslo potiahnuté látkou, orechová hnedá. Premeňte akýkoľvek priestor s moderným kreslom Andrea z polovice storočia. Andrea, vyrobená v Malajzii, pozostáva z pevného dreveného rámu v teplej orechovej hnedej. Jeho hladké béžové látkové čalúnenie je čalúnené plyšovou penou, ktorá poskytuje pohodlie a podporu. Stolička, ktorá si vyžaduje montáž, je vybavená šikmými nohami, ktoré dodávajú retro nádych. Kreslo Andrea, ktoré je vizuálne príťažlivé zo všetkých uhlov pohľadu, je vynikajúcim doplnkom každej profesionálnej alebo súkromnej kancelárie. Obývacia izba z polovice storočia; Vyrobené z kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava vlašský orech; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Uhlové nohy; Vyžaduje sa montáž; Vyrobené v Malajzii.

Drevené kreslo potiahnuté látkou, orechová hnedá