Kreslo Daugherty Grey s prízvukom s voľnými opierkovými vankúšmi s vlastným lemom, drevené nohy. Daugherty je klasická kolekcia čalúnenia s čistými, modernými líniami. Vneste do svojho domova decentnú eleganciu a pohodlie ešte dnes s kolekciou Daugherty. Zvýrazňujúca stolička Daugherty prináša čistú lemovanú siluetu do vášho existujúceho nábytku, obsahuje voľné opierky chrbta, samonapínacie a drevené nohy; Je príkladom súčasného štýlu a je dodávaný v klasickej šedej farbe, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Postavené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, akcentačné kreslo Daugherty obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu penového vankúša; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo Daugherty Grey s prízvukom s voľnými opierkovými vankúšmi s vlastným lemom, drevené nohy

Kreslo Daugherty Grey s prízvukom s voľnými opierkovými vankúšmi s vlastným lemom, drevené nohy


Buff Ottoman s čalúnením z umelej kože, nohy z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Otoman Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru, obsahuje čalúnenie z umelej kože, pevný vankúš a nohy z masívneho dreva; Ilustruje tradičný štýl a je dodávaný v žiarivých farbách, čím prináša do vášho domova osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Postavený s ohľadom na pohodlie a odolnosť, otoman Miller obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu s vrecúškami. Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Buff Ottoman s čalúnením z umelej kože, nohy z masívneho dreva


Morský tikajúci osman s pevným vankúšom, nohy z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Otoman Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru, s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Je príkladom tradičného štýlu a dodáva sa v námornom tikaní, čím prináša do vášho domova osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Postavený s ohľadom na pohodlie a odolnosť, otoman Miller obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu s vrecúškami. Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Morský tikajúci osman s pevným vankúšom, nohy z masívneho dreva


Béžová tikajúca osmanská s pevným vankúšom, nohy z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Otoman Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru, s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Je príkladom tradičného štýlu a dodáva sa v béžovej farbe, ktorá do vášho domova prináša osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Postavený s ohľadom na pohodlie a odolnosť, otoman Miller obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu s vrecúškami. Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Béžová tikajúca osmanská s pevným vankúšom, nohy z masívneho dreva