Kreslo s prízvukom Lane Plum s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy. Krásna a moderná akcentová stolička Lane je k dispozícii v troch brilantných odtieňoch, ktoré rozjasnia váš priestor. Rúrkové lemovanie, drevené obloženie nôh a prešívaná chumáč dodávajú stoličke jej jedinečný a sofistikovaný dizajn. Lane je tak mäkký a pohodlný, že sa rýchlo stane najlepším sedadlom v dome. Zvýrazňujúca stolička Lane je krásna a moderná a dodáva vašej izbe sofistikovaný nádych farieb, má všívané čalúnenie podobné zamatu a drevené nohy; Je príkladom súčasného štýlu a dodáva sa v slivkovej farbe, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život vďaka funkciám, ako sú odolná povrchová úprava a chrániče podlahy; Kreslo Lane, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje ďalší rám a konštrukciu penového vankúša; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo s prízvukom Lane Plum s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy

Kreslo s prízvukom Lane Plum s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy


Kreslo Lane Sunshine Accent s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy. Krásna a moderná akcentová stolička Lane je k dispozícii v troch brilantných odtieňoch, ktoré rozjasnia váš priestor. Rúrkové lemovanie, drevené obloženie nôh a prešívaná chumáč dodávajú stoličke jej jedinečný a sofistikovaný dizajn. Lane je tak mäkký a pohodlný, že sa rýchlo stane najlepším sedadlom v dome. Zvýrazňujúca stolička Lane je krásna a moderná a dodáva vašej izbe sofistikovaný nádych farieb, má všívané čalúnenie podobné zamatu a drevené nohy; Je príkladom súčasného štýlu a prichádza v slnečnom žiarení a prináša do vášho domova osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život vďaka funkciám, ako sú odolná povrchová úprava a chrániče podlahy; Kreslo Lane, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje ďalší rám a konštrukciu penového vankúša; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo Lane Sunshine Accent s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy


Kreslo Lane Blue Accent s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy. Krásna a moderná akcentová stolička Lane je k dispozícii v troch brilantných odtieňoch, ktoré rozjasnia váš priestor. Rúrkové lemovanie, drevené obloženie nôh a prešívaná chumáč dodávajú stoličke jej jedinečný a sofistikovaný dizajn. Lane je tak mäkký a pohodlný, že sa rýchlo stane najlepším sedadlom v dome. Zvýrazňujúca stolička Lane je krásna a moderná a dodáva vašej izbe sofistikovaný nádych farieb, má všívané čalúnenie podobné zamatu a drevené nohy; Je príkladom súčasného štýlu a dodáva sa vo farbe robin’s egg blue, čím do vášho domova vnesie osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život vďaka funkciám, ako sú odolná povrchová úprava a chrániče podlahy; Kreslo Lane, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje ďalší rám a konštrukciu penového vankúša; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo Lane Blue Accent s všívaným zamatovým čalúnením, drevené nohy


Kreslo Doyle Grey s prízvukom s modernými líniami Pohodlné čalúnenie, drevené nohy. Kolekcia Doyle, inšpirovaná súčasným prímorským životom, vytvára vo vašej domácnosti ľahkú eleganciu. Kolekcia má aktualizovanú siluetu a čisté línie s príklonom ku klasickým koreňom. Pevné vankúše udržujú veci jednoduché a pohodlné. Osviežte svoj domov s kolekciou Doyle. Zvýrazňujúca stolička Doyle je moderný pobrežný štýl, ktorý vytvára ľahkú eleganciu vo vašej domácnosti, s modernými líniami, pohodlným čalúnením a drevenými nohami; Je príkladom súčasného mestského štýlu a dodáva sa v svetlosivej farbe, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Postavené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, akcentačné kreslo Doyle obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s vreckami; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo Doyle Grey s prízvukom s modernými líniami Pohodlné čalúnenie, drevené nohy