Lavička Amity z látky Sizzle Azure Blue s nohami z masívneho dreva. Lavička Amity z látky Sizzle Azure Blue s futuristickými prvkami na nohách z masívneho dreva. Táto moderná lavica z polovice storočia je dokonalým doplnkom moderného minimalistického domova, ktorý umocní štýl každej miestnosti. Šumivá kovová tkanina dodáva futuristický vzhľad, zatiaľ čo skosené drevené nohy predstavujú klasický šarm z polovice storočia. Vytvorte si domov svojich snov s lavicou Amity. Všívaná horná časť s lemovaním; Tkanina a drevo; Nohy z masívneho dreva; Dostupné vo farbách Sizzle Pewter -S52, Sizzle Copper -S53, Sizzle Azure -S54; Šumivá metalická tkanina dodáva futuristický vzhľad, zatiaľ čo skosené drevené nohy predstavujú klasický šarm z polovice storočia.

Lavička Amity z látky Sizzle Azure Blue s nohami z masívneho dreva

Lavička Amity z látky Sizzle Azure Blue s nohami z masívneho dreva


Postranné kreslo Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva. Postranná stolička Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva Postranná stolička Amity v sebe spája tie najlepšie potreby sedenia hostí v akomkoľvek dome alebo pracovnom priestore. Klasický vankúš inšpirovaný wingbackom dodáva nádych staromódneho luxusu, no jeho ultramoderné kovové spracovanie dodáva súčasnú estetiku. V kombinácii tvoria profesionálny, funkčný a robustný nábytok. Inteligentne vyzerajúce, profesionálne navrhnuté sedadlo sa ľahko udržiava a čistí a plyšové čalúnenie vo vnútri poskytuje maximálny komfort. Sediaci budú nepochybne spokojní v kresle, ktoré sa cíti úžasne a vyzerá úplne sviežo. Sizzle Copper; Chrómové a látkové a predávané drevené nohy; Všívané operadlo a sedadlo s detailmi lemovania; Klasický vankúš inšpirovaný wingbackom dodáva nádych staromódneho luxusu; ultramoderné kovové spracovanie dodáva súčasnú estetiku…

Postranné kreslo Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva


Všívané kreslo Amity z cínovej tkaniny Sizzle s nohami z masívneho dreva. Všívané kreslo Amity z cínovej tkaniny Sizzle s nohami z masívneho dreva Všívané kreslo Amity v sebe spája to najlepšie, čo potrebujete na sedenie pre hostí v akomkoľvek dome alebo pracovnom priestore. Klasický všívaný vankúš dodáva nádych staromódneho luxusu, no jeho ultramoderné kovové spracovanie dodáva súčasnú estetiku. V kombinácii tvoria profesionálny, funkčný a robustný nábytok. Inteligentne vyzerajúce, profesionálne navrhnuté sedadlo sa ľahko udržiava a čistí a plyšové čalúnenie vo vnútri poskytuje maximálny komfort. Sediaci budú nepochybne spokojní v kresle, ktoré sa cíti úžasne a vyzerá úplne sviežo. Nohy z masívneho dreva; Chróm a látka a drevo; Všívané operadlo a sedadlo s detailmi lemovania; Plyšové čalúnenie Sedenie vo vnútri poskytuje maximálny komfort.

Všívané kreslo Amity z cínovej tkaniny Sizzle s nohami z masívneho dreva


Všívané kreslo Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva. Všívané kreslo Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva Všívané kreslo Amity v sebe spája tie najlepšie potreby na sedenie pre hostí v akomkoľvek dome alebo pracovnom priestore. Klasický všívaný vankúš dodáva nádych staromódneho luxusu, no jeho ultramoderné kovové spracovanie dodáva súčasnú estetiku. V kombinácii tvoria profesionálny, funkčný a robustný nábytok. Inteligentne vyzerajúce, profesionálne navrhnuté sedadlo sa ľahko udržiava a čistí a plyšové čalúnenie poskytuje maximálne pohodlie. Sediaci budú nepochybne spokojní v kresle, ktoré sa cíti úžasne a vyzerá úplne sviežo. Sizzle Copper; Chróm a látka a drevo; Všívané operadlo a sedadlo s detailmi lemovania; Plyšová výstelka vo vnútri poskytuje maximálny komfort..

Všívané kreslo Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva