Linda drevený stôl z umelého mramoru so 4 stoličkami v Expresso. Jedálenský set Linda Stôl a štyri čalúnené stoličky sú v malom prostredí veľkým prejavom. Stolová doska z umelého mramoru, dokončená v tmavom espresse, dodáva vizuálnu príťažlivosť a poskytuje povrch s jednoduchou údržbou pre každodenné stolovanie a iné úlohy. Táto jedálenská súprava je vyrobená z masívneho dreva a štyroch pohodlných jedálenských stoličiek s ľahko čistiteľným povrchom. Zahŕňa stôl a 4 stoličky; Obdĺžniková stolová doska s povrchom z umelého mramoru; Dobrá veľkosť pre malé jedálenské priestory; farba Expresso; Krásny prechodný dizajn; Konštrukcia z masívneho dreva.

Linda drevený stôl z umelého mramoru so 4 stoličkami v Expresso

Linda drevený stôl z umelého mramoru so 4 stoličkami v Expresso


Látkové kreslo pre návštevníkov z dreva s mahagónovým povrchom z rubínovo červenej látky. Látkové kreslo pre návštevníkov s povrchovou úpravou z mahagónu v rubínovo červenej látke Aktualizujte výzdobu svojej kancelárie a zároveň hosťom poskytne pohodlné sedenie s touto stoličkou s povrchovou úpravou z mahagónu. Táto nádherná kancelárska stolička s hrubým čalúneným sedadlom a operadlom inteligentne vyrobeným z vysokokvalitnej peny poskytuje vám a vašim hosťom tú najlepšiu bedrovú oporu pre ideálne držanie tela a relaxáciu. Po príchode k vám domov alebo na miesto podnikania sa táto stolička ľahko a rýchlo skladá, pretože montáž nevyžaduje žiadne nástroje! Toto kreslo sa ľahko nastupuje a vystupuje, je pohodlné, vyzerá skvele a celkovo predstavuje skvelú hodnotu, ktorú si vy a vaši hostia budete užívať v nadchádzajúcich rokoch. Ak to všetko skombinujete s 15-ročnou obmedzenou zárukou, môžete si byť istí, že je s istotou podporovaná, pretože je navrhnutá a vyrobená tak, aby vydržala. Ruby; 100 percentný polyester; Hrubé polstrované sedadlo a operadlo so vstavanou bedrovou opierkou; Tkanina na mieru.

Látkové kreslo pre návštevníkov z dreva s mahagónovým povrchom z rubínovo červenej látky


Lavička Amity z cínovej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva. Lavička Amity z cínovej látky Sizzle s futuristickými prvkami na nohách z masívneho dreva. Táto moderná lavica z polovice storočia je dokonalým doplnkom moderného minimalistického domova, ktorý umocní štýl každej miestnosti. Šumivá kovová tkanina dodáva futuristický vzhľad, zatiaľ čo skosené drevené nohy predstavujú klasický šarm z polovice storočia. Vytvorte si domov svojich snov s lavicou Amity. Sizzle Pewter; Chróm a látka a drevo; Všívaná horná časť s lemovaním; Nohy z masívneho dreva; Dostupné vo farbách Sizzle Pewter -S52, Sizzle Copper -S53, Sizzle Azure -S54.

Lavička Amity z cínovej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva


Lavička Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva. Lavička Amity z medenej látky Sizzle s futuristickými prvkami na nohách z masívneho dreva. Táto moderná lavica z polovice storočia je dokonalým doplnkom moderného minimalistického domova, ktorý umocní štýl každej miestnosti. Šumivá kovová tkanina dodáva futuristický vzhľad, zatiaľ čo skosené drevené nohy predstavujú klasický šarm z polovice storočia. Vytvorte si domov svojich snov s lavicou Amity. Sizzle Copper; Tkanina a drevo; Všívaná horná časť s lemovaním; Nohy z masívneho dreva; Dostupné vo farbách Sizzle Pewter -S52, Sizzle Copper -S53, Sizzle Azure -S54.

Lavička Amity z medenej látky Sizzle s nohami z masívneho dreva