Luxusné bezruké drevené bankáre kancelárske kreslo s dreveným sedadlom v bielej farbe. Kancelárska stolička Deluxe Wood Bankers s dreveným sedadlom v bielej farbe Úplne nová luxusná stolová stolička Bankers z dreva od OSP Designs prichádza v perfektnej forme, aby vám poskytla nadčasový štýl s modernými funkciami. Toto kreslo, vybavené tlakovým nastavením výšky sedadla a uzamykateľným ovládaním sklonu s prispôsobiteľným napnutím, je úplne prepracovanou verziou bankového kresla z 19. storočia. Vďaka odolnej drevenej a kovovej základni s nádherným povrchom je táto stolička navrhnutá a skonštruovaná tak, aby odolala skúške času. Táto stolička je dokončená na vysokovýkonných dvojkolesových kolieskach na koberce a je dokonalým doplnkom každej domácej kancelárie. Drevený rám; Oceľová a drevená základňa; Bedrová opora; Kolieska na rolovacie koberce; Pneumatické ovládače; Výškovo nastaviteľné; Funkcia naklonenia.

Luxusné bezruké drevené bankáre kancelárske kreslo s dreveným sedadlom v bielej farbe

Luxusné bezruké drevené bankáre kancelárske kreslo s dreveným sedadlom v bielej farbe


Stolička z brezového dreva Georgia v bielej farbe. Rozkošné toaletné kreslo Georgia je dostatočne drobné na to, aby sa dalo zastrčiť do kúpeľne alebo spálne, a prekypuje ženským štýlom. Nohy z pôvabného brezového dreva s povrchovou úpravou z zvetraného dubu, hlbokým sedlom a drobným všívaným chrbtom na gombíky sú navrhnuté pre maximálne pohodlie. Čalúnené béžovou tkaninou zo zmesi viskózy a ľanu so samozapínacími a mosadznými klincami pre dekoratérsky nádych. Farba produktu: bielaViskózová bielizeň z brezy a preglejky

Stolička z brezového dreva Georgia v bielej farbe


Detský nábytok Guidecraft 3-dielny drevený detský stôl, súprava stoličiek v bielej farbe. Všetci na palube za námorným dobrodružstvom so súpravou detského nábytku Guidecraft! Táto kolekcia obsahuje odtiene mora, oblohy a piesočnatých pláží – zdobených obrázkami veselých krabov, potápajúcich sa delfínov, vznášajúcich sa čajok a plachetníc na plnom stožiari. Táto súprava stola a dvoch stoličiek je ideálna do spálne alebo herne. Konštrukcia s dvoma skrutkami dodáva nohám stola stabilitu. Šikmý dizajn nôh stoličky zabraňuje prevráteniu. Biela a modrá; MDF s odolným ochranným UV lesklým povrchom; Sada obsahuje: 1 stôl a 2 stoličky; Široká pracovná plocha je ideálna pre umenie, písanie, čítanie alebo hry; Nohy stola sú konštruované s dvojitými skrutkami pre dodatočnú stabilitu; Odtiene mora, obloha a piesočné pláže; Odolná konštrukcia a dizajn bezpečný pre deti; Odporúčaný vek: 2+ roky; Montáž: Postupujte podľa jednoduchých obrázkových pokynov krok za krokom.

Detský nábytok Guidecraft 3-dielny drevený detský stôl, súprava stoličiek v bielej farbe


Jedálenská stolička Steline z dreva. Nábytok z Ameriky Steline Jedálenská stolička z dreva (súprava 2 kusov) Drevo z prírodného dreva, dyha z prírodného dreva; Drevo, dyha; Robustná drevená konštrukcia; Pevné operadlo stoličky; Čalúnené koženkové sedadlo a operadlo; Detaily horizontálneho stehu; Predáva sa v pároch.

Jedálenská stolička Steline z dreva