Luxusné drevené kreslo Bankers s vinylovým polstrovaným sedadlom z espressa, čierny vinyl. Úplne nové kreslo Deluxe Wood Bankers od OSP Designs prichádza v perfektnej forme, aby vám poskytlo nadčasový štýl s modernými funkciami. Toto kreslo, vybavené tlakovým nastavením výšky sedadla a uzamykateľným ovládaním sklonu s prispôsobiteľným napnutím, je úplne prepracovanou verziou Banker Chair z 19. storočia. Ako modifikácia kresla s lamelovým operadlom z viktoriánskej éry, táto stolička vyžaruje klasiku a recherch?? príťažlivosť, ktorá je exkluzívna pre tento pekný štýl. Vďaka odolnej drevenej a kovovej podnoži s nádhernou povrchovou úpravou z ovocného dreva je táto stolička navrhnutá a skonštruovaná tak, aby odolala skúške času. Táto stolička je dokončená na vysokovýkonných dvojkolesových kolieskach na koberce a je dokonalým doplnkom každej domácej kancelárie, z ktorej sa budete tešiť po celé roky. Vinylové polstrované sedadlo; Max. Celkové rozmery: 37 V x 23,75 Š x 22,75 H; Pneumatické nastavenie výšky sedadla; Rozmer sedadla: 20,5 š x 17,5 h; Blokovanie ovládania naklonenia s nastaviteľným napätím naklonenia; Veľkosť chrbta: 17,25 V x 18,5 W; Skončil v Espr

Luxusné drevené kreslo Bankers s vinylovým polstrovaným sedadlom z espressa, čierny vinyl

Luxusné drevené kreslo Bankers s vinylovým polstrovaným sedadlom z espressa, čierny vinyl


Kovová stolička Indio hnedá s dreveným sedákom z jaseňového orecha. Kovová stolička Indio hnedá s dreveným sedákom z jaseňového orecha Sada 2 kusov Stolička Indio je samotnou definíciou harmonickej rovnováhy medzi retro a súčasnou inšpiráciou. Je to kombinácia atraktívneho matného operadla a rámu z Gunmetalu, kužeľových nôh spojených krížovými ozdobnými tyčami a dreveného panelového sedadla pripomína komfort rustikálneho bistra a modernú priemyselnú robustnosť. Je to kompletne zostavený, skutočne nadčasový nábytok do každej domácnosti či kaviarneé ktorý túži po mladistvom, no zároveň klasickom pútavom úvode konverzácie. Kovový rám a sedadlo z hnedého jaseňového dreva; Bezruký štýl; Plne zmontované; Súprava 2.

Kovová stolička Indio hnedá s dreveným sedákom z jaseňového orecha


Príjemná Robin Transitional skladacia stolička z masívneho dreva vo farbe orech. Súprava 4-dielnych skladacích stoličiek Robin v orechovom prevedení ešte nikdy nevyzerala tak krásne. Táto 4-dielna súprava stoličiek z masívneho dreva je nepostrádateľným doplnkom každej domácnosti. Potiahnite stoličky na kartovú hru alebo na ďalšie sedenie okolo jedálenského stola. Alebo ich priveďte von, keď príde spoločnosť. Hladké sedadlá sú lamelové a operadlá s dvojitou tyčou poskytujú dodatočnú podporu. Zložené stoličky sa pekne zastrčia jedna o druhú pre kompaktné skladovanie. Orech; Masívne drevo; Štýl: prechodný.

Príjemná Robin Transitional skladacia stolička z masívneho dreva vo farbe orech


Hybridná bočná stolička z orecha s dreveným sedákom. Hybridná bočná stolička z vlašského orecha je sofistikovaná a všestranná. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom do kuchyne alebo jedálne v remeselníckom štýle. Jeho klasický dizajn dobre funguje v neformálnych aj formálnych jedálenských priestoroch a je dodávaný kompletne zmontovaný. Táto sada 2 jedálenských stoličiek sa dodáva v 1 krabici kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Hybridná bočná stolička z orecha s dreveným sedákom