Meridian Furniture Omni Grey Velvet jedálenská stolička s čiernymi drevenými nohami. Elegantná a pútavá jedálenská stolička Grey Velvet Omni od spoločnosti Meridian Furniture je dokonalým doplnkom do každého priestoru. Soft Grey Velvet; Čierne drevené nohy so zlatými kovovými hrotmi; Zaoblený chrbát pre väčšie pohodlie; Súčasný dizajn.

Meridian Furniture Omni Grey Velvet jedálenská stolička s čiernymi drevenými nohami

Meridian Furniture Omni Grey Velvet jedálenská stolička s čiernymi drevenými nohami


Jedálenská stolička Meridian Furniture Omni Navy Velvet s čiernymi drevenými nohami. Elegantná a pútavá jedálenská stolička Navy Velvet Omni od Meridian Furniture je dokonalým doplnkom do každého priestoru. Soft Navy Velvet; Čierne drevené nohy so zlatými kovovými hrotmi; Zaoblený chrbát pre väčšie pohodlie; Súčasný dizajn.

Jedálenská stolička Meridian Furniture Omni Navy Velvet s čiernymi drevenými nohami


Jedálenská stolička Meridian Furniture Omni Pink Velvet s čiernymi drevenými nohami. Elegantná a pútavá jedálenská stolička Pink Velvet Omni od Meridian Furniture je dokonalým doplnkom do každého priestoru. Jemný ružový zamat; Čierne drevené nohy so zlatými kovovými hrotmi; Zaoblený chrbát pre väčšie pohodlie; Súčasný dizajn.

Jedálenská stolička Meridian Furniture Omni Pink Velvet s čiernymi drevenými nohami


Dvojité kreslo z masívneho dreva X-Back s ramenami pripravenými na dokončenie. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Tento kúsok ľahko doplní akýkoľvek dekor a je dokonalým doplnkom do vašej kuchyne alebo jedálenského kúta! Nosnosť je 225 libier a táto položka nie je určená na komerčné použitie. Rozmery: 23,6 Š x 22 H x 41,3 V; Rozmery sedadla: 17,3 V x 19,9 Š x 16,3 H; Výška ramena: 24,8; Šírka medzi ramenami: 19,3; Pripravené na montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie.

Dvojité kreslo z masívneho dreva X-Back s ramenami pripravenými na dokončenie