Naeva Grey čalúnené drevené kreslo, súprava podnožiek. Mäkké krivky sú spárované s ostrými uhlami, ktoré dodávajú súprave kresla a podnožky Navea chladný retro vzhľad. Každý kus je vyrobený z dreva a je čalúnený jemnou sivou látkou, ktorá dopĺňa orechovú povrchovú úpravu dreva. Plyšová penová výstelka a hlboké zakrivené sedadlo poskytujú dostatočné pohodlie pri leňošení. Dodatočný komfort poskytuje penová polstrovaná taburetka, ktorú možno použiť ako opierku nôh alebo ako extra sedadlo. Každý kus, inšpirovaný dizajnom, má nízky profil a šikmé nohy. Súprava kresla a podnožky Naeva je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. moderný set obsahuje jedno kreslo a jednu podnožku; Vyrobené z kaučukovníka, preglejky, MDF dreva a LVL; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Pevné vankúše; Všívaný gombík.

Naeva Grey čalúnené drevené kreslo, súprava podnožiek

Naeva Grey čalúnené drevené kreslo, súprava podnožiek


Perris Black čalúnená drevená 3-dielna súprava obývacej izby. Dodajte svojmu priestoru moderné a pohodlné sedenie s obývačkovou súpravou Perris. Súprava Perris je vyrobená z masívneho kaučukovníka a obsahuje jednu pohovku a dve kreslá. Každý kus je čalúnený elegantnou čiernou umelou kožou, ktorá dopĺňa orechovú hnedú povrchovú úpravu dreva. Široké plyšové vankúše poskytujú dostatok pohodlia pri sedení, zatiaľ čo všívanie gombíkov a šikmé nohy prepožičiavajú chladný retro vzhľad. Táto štýlová a všestranná súprava sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. Obývacia zostava Perris je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. moderná obývacia súprava obsahuje jednu pohovku a dve kreslá; Vyrobené z kaučukovníka, preglejky, MDF dreva a LVL; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené umelou kožou a vystlané penou; Všívaný gombík.

Perris Black čalúnená drevená 3-dielna súprava obývacej izby


Asta Grey velvet čalúnené drevo 3-dielna súprava obývacej izby. Vyjadrite svoju vernosť nadčasovosti s obývačkovou zostavou Asta. Súprava Asta je vyrobená z masívneho kaučukovníka a obsahuje jednu pohovku a dve kreslá. Každý kus je čalúnený mäkkou, luxusnou sivou zamatovou látkou, ktorá dopĺňa orechovú hnedú povrchovú úpravu dreva. Široké plyšové vankúše poskytujú dostatok pohodlia pri sedení, zatiaľ čo sušienky a šikmé nohy prepožičiavajú chladný retro vzhľad. Táto štýlová a všestranná súprava sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. Obývacia zostava Asta je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. moderná obývacia súprava obsahuje jednu pohovku a dve kreslá; Vyrobené z kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené zamatovou polyesterovou tkaninou a vystlané penou; Sušienka všívaná.

Asta Grey velvet čalúnené drevo 3-dielna súprava obývacej izby


3-dielna súprava obývacej izby Asta svetlomodrá zamatovo čalúnená. Vyjadrite svoju vernosť nadčasovosti s obývačkovou zostavou Asta. Súprava Asta je vyrobená z masívneho kaučukovníka a obsahuje jednu pohovku a dve kreslá. Každý kus je čalúnený mäkkou, luxusnou svetlomodrou zamatovou látkou, ktorá dopĺňa orechovú hnedú úpravu dreva. Široké plyšové vankúše poskytujú dostatok pohodlia pri sedení, zatiaľ čo sušienky a šikmé nohy prepožičiavajú chladný retro vzhľad. Táto štýlová a všestranná súprava sa dobre hodí do súkromných obytných priestorov aj verejných recepcií. Obývacia zostava Asta je vyrobená v Malajzii a vyžaduje montáž. moderná obývacia súprava obsahuje jednu pohovku a dve kreslá; Vyrobené z kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené zamatovou polyesterovou tkaninou a vystlané penou; Sušienka všívaná.

3-dielna súprava obývacej izby Asta svetlomodrá zamatovo čalúnená