42 okrúhly stôl z masívneho dreva Hickory / Stone Drop Leaf Table. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Farba: Hickory/Stone; Tvrdé drevo; Na použitie s jedálenskými stoličkami; Vrch mäsiarskeho bloku; Podstavec so štyrmi nohami pre maximálnu podporu; Pripravené na montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie.

42 okrúhly stôl z masívneho dreva Hickory / Stone Drop Leaf Table

42 okrúhly stôl z masívneho dreva Hickory / Stone Drop Leaf Table


42 okrúhly stôl z masívneho dreva v sivej farbe. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Farba: Biela/Heather Grey; Tvrdé drevo; Na použitie s jedálenskými stoličkami; Vrch mäsiarskeho bloku; Podstavec so štyrmi nohami pre maximálnu podporu; Pripravené na montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie.

42 okrúhly stôl z masívneho dreva v sivej farbe


42 Dvojitý stôl z masívneho dreva Hickory / Stone Drop Leaf Stôl s 2 stoličkami Emily. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Farba: Hickory/Stone; Tvrdé drevo; Obsahuje jedálenský stôl a dve stoličky; Vrch mäsiarskeho bloku; Podstavec so štyrmi nohami pre maximálnu podporu; Stoličky majú krabicovú konštrukciu sedadla; Pripravené na montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie.

42 Dvojitý stôl z masívneho dreva Hickory / Stone Drop Leaf Stôl s 2 stoličkami Emily


30 okrúhly stôl z masívneho dreva v sivej farbe s 2 stoličkami San Remo. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Farba: Biela/Heather Grey; Tvrdé drevo; Obsahuje jedálenský stôl a dve stoličky; Vrch mäsiarskeho bloku; Podstavec so štyrmi nohami pre maximálnu podporu; Stoličky majú škatuľovú konštrukciu sedadla; Pripravené na montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie.

30 okrúhly stôl z masívneho dreva v sivej farbe s 2 stoličkami San Remo