Pohodlné kreslo s krídlom z masívneho dreva Chippendale v sivej farbe Jitterbug. Kreslo Jitterbug Chippendale Wingback Chair je hrdo ručne vyrábané v USA a má pevný rám z tvrdého dreva, závesný systém zavesenia, ktorý ponúka vynikajúce pohodlie a stabilitu, a lemovanie na všetkých švoch. Nadčasový štýl Chippendale, základ z masívneho dreva, textúrovaná tkanina má klasický vzhľad ľanu a doplní akékoľvek prostredie. Cherry Finish; Šedá farba čalúnenia; Rám z tvrdého dreva; Zloženie látky: 100% Polyester; Chippendale Base s nosidlami; Dodáva vášmu domovu moderný štýlový vzhľad z polovice storočia; Vyrobené v USA; Nevyžaduje sa žiadna montáž.

Pohodlné kreslo s krídlom z masívneho dreva Chippendale v sivej farbe Jitterbug

Pohodlné kreslo s krídlom z masívneho dreva Chippendale v sivej farbe Jitterbug


NE Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou v sivej farbe. Poschodová posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian je inovatívne a priestor šetriace riešenie pre spánok a štúdium. So sivým povrchom má vstavaný stôl, ktorý je ideálny na domáce úlohy alebo koníčky. Najlepšie zo všetkého je, že vďaka priloženému základu z preglejkových lamiel nie sú potrebné žiadne pružinové alebo bunkové dosky. Podkrovná posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian bude určite zábavným a funkčným doplnkom do izby vášho dieťaťa. Zahŕňa zodpovedajúcu písacu stoličku. Vyžaduje sa montáž. Matrac nie je súčasťou dodávky. Drevená, sivá detská poschodová posteľ v plnej veľkosti so vstavaným písacím stolom a zodpovedajúcou písacou stoličkou; Vstavaný stôl šetrí miesto a poskytuje elegantné pracovné miesto; zahŕňa stoličku; Nie je potrebná taštičková pružina; Matná sivá povrchová úprava sa ľahko spája; Vyrobené z borovice a MDF; Posiela sa v troch krabiciach, ktoré môžu doraziť samostatne; Vyžaduje sa montáž; Rozliatu látku ihneď vyčistite; nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky pre domácnosť; utrite mierne navlhčenou handričkou a uistite sa, že na nábytku nezostala žiadna stojaca voda.

NE Kids Caspian Wood Full Loft so stoličkou v sivej farbe


NE Detská poschodová posteľ z kaspického dreva so stoličkou, závesný nočný stolík v sivej farbe. Poschodová posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian je inovatívne a priestor šetriace riešenie pre spánok a štúdium. So sivým povrchom má vstavaný stôl, ktorý je ideálny na domáce úlohy alebo koníčky. Zodpovedajúci závesný nočný stolík poskytuje vynikajúce miesto na odloženie knihy alebo nápoja. Vďaka priloženému základu z preglejkových lamiel nie sú potrebné taštičkové pružiny alebo bunkové dosky. Podkrovná posteľ Hillsdale Kids & Teen Caspian bude určite zábavným a funkčným doplnkom do izby vášho dieťaťa. Zahŕňa zodpovedajúcu písacu stoličku. Vyžaduje sa montáž. Matrac nie je súčasťou dodávky. Drevená, sivá detská poschodová posteľ v plnej veľkosti so vstavaným písacím stolom, zodpovedajúcou stoličkou a závesným nočným stolíkom; Vstavaný stôl šetrí miesto a poskytuje elegantné pracovné miesto; obsahuje stoličku a závesný nočný stolík; Nie je potrebná taštičková pružina; Matná sivá povrchová úprava sa ľahko spája; Vyrobené z borovice, topoľa, preglejky, MDF a dyhy; Posiela sa v štyroch krabiciach, ktoré môžu doraziť samostatne; Vyžaduje sa montáž; Rozliatu látku ihneď vyčistite; nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky pre domácnosť; utrite mierne

NE Detská poschodová posteľ z kaspického dreva so stoličkou, závesný nočný stolík v sivej farbe


Všívaná zamatová stolička Lucy s drevenými nohami v tmavošedej farbe. Posaďte sa, aby ste sa cítili kráľovsky v jedálenskej vedľajšej stoličke Lucy. Táto veľkoryso čalúnená stolička ponúka pohodlie a výrazný štýl s dostatočnou všestrannosťou na to, aby bola v jedálni alebo v akomkoľvek inom obytnom priestore. Predná časť s gombíkovým všívaním a predĺžená prešívaná zadná časť zvyšujú vizuálny záujem zo všetkých uhlov. Stolička Lucy Side Chair je vyrobená s rámom z tvrdého dreva a čalúnená krásnym zamatovým povrchom s drevenými nohami, vďaka čomu sa ľahko čistí. Akcentové stoličky / jedálenské stoličky; Rám z tvrdého dreva s drevenými nohami; Krásna zamatová tkanina; Prechodný dizajn; Sofistikovaná všívaná úprava; Tmavošedá farba.

Všívaná zamatová stolička Lucy s drevenými nohami v tmavošedej farbe