Rebríková knižnica Calix Wood so 4 policami v hnedej farbe. Knižnica Calix Collections, navrhnutá tak, aby poskytovala funkčné zobrazenie a kompatibilitu s úložným priestorom v rámci vášho dostupného priestoru, má moderný profil, ktorý štýlovo zvýrazní výzdobu vášho domova. Táto naklápacia knižnica poskytuje otvorené police na vystavenie vašich kníh a dekoratívnych doplnkov. Povrchová úprava šedým orechom pre maximálnu dekoratívnu všestrannosť. K dispozícii je aj koordinačný stôl so stoličkou. Vyrobené z masívneho kaučukového dreva; Povrchová úprava sivý orech; 4 pevné police; Vyžaduje sa montáž.

Rebríková knižnica Calix Wood so 4 policami v hnedej farbe

Rebríková knižnica Calix Wood so 4 policami v hnedej farbe


Stolička Lexington Tower Place Orland Wood v hnedej farbe. Tento stolík ku stoličke, akokoľvek je ohromujúci, ako aj funkčný, skutočne vyráža dych. Trblietavý vrch Capriz je doplnený zlatým listovým kovovým ramenom so sťahovacím príslušenstvom. Drevená základňa sa zasúva pod sedadlo, aby bol podnos na dosah a poskytuje sofistikovaný a jednoducho elegantný vzhľad. BrownCapiz škrupinový top Kovové rameno so zlatými listami je posadené na drevenej základni

Stolička Lexington Tower Place Orland Wood v hnedej farbe


Luxen Rustikálna drevená, kovová malá konzolová skrinka. Táto očarujúca rustikálna drevená skrinka s povrchovou úpravou z prírodného dreva s akcentmi zo sieťovaného drôtu vytvára domácu atmosféru. Skvele sa hodí ako koncový stolík pohovky alebo kresla. Skrinka je vysoká 28,3 palca a je široká 16,7 palca. Jediná výsuvná zásuvka navrchu a spodná skrinka s otvoreným priestorom sú dokonalým úložným priestorom pre vaše ďalšie prikrývky, hry, zariadenia a domáce drobnosti, pričom môžete vystavovať fotografie alebo mať dekoratívne svetlo na vrchu stola. Čelo zásuvky a dvierok majú železné pletivo.; Obloženie dvierok a zásuvky má ozdobné výrezy dreveného rámu.; Skriňa má povrchovú úpravu z prírodného dreva..

Luxen Rustikálna drevená, kovová malá konzolová skrinka


Alpský nábytok Capitola. Dobré veci prichádzajú v malých baleniach. Capitola kombinuje povrchovú úpravu Espresso s umelou kožou na bočnej stoličke. Pevná a pevná konštrukcia s drevenými masívmi Rubberwood na stole aj stoličkách, skupina má neuveriteľnú hodnotu. Táto jedálenská kolekcia je skvelý spôsob, ako urobiť vyhlásenie bez toho, aby ste porušili rozpočet Stôl predávaný samostatne. Espresso (hnedá) úprava; Vyrobené z Ruberwood Solids; Výška sedadla: 25.

Alpský nábytok Capitola