Rubínovo červené kreslo s čalúnením z umelej kože, nohy z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Zvýrazňujúce kreslo Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru s čalúnením z umelej kože, pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Je príkladom tradičného štýlu a je dodávaný v rubínovo červenej farbe, čím do vášho domova vnesie osobitosť aj funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Stolička Miller, postavená s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s kapsami; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Rubínovo červené kreslo s čalúnením z umelej kože, nohy z masívneho dreva

Rubínovo červené kreslo s čalúnením z umelej kože, nohy z masívneho dreva


Kreslo Buff Accent s čalúnením z umelej kože, drevené nohy. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Zvýrazňujúce kreslo Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru s čalúnením z umelej kože, pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Ilustruje tradičný štýl a je dodávaný v žiarivých farbách, čím prináša do vášho domova osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Stolička Miller, postavená s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s kapsami; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Kreslo Buff Accent s čalúnením z umelej kože, drevené nohy


Kreslo Marine Ticking Accent s pevným vankúšom, nohami z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Zvýrazňujúca stolička Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru, s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Je príkladom tradičného štýlu a dodáva sa v námornom tikaní, čím prináša do vášho domova osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Stolička Miller, postavená s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s kapsami; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Kreslo Marine Ticking Accent s pevným vankúšom, nohami z masívneho dreva


Béžové tikajúce kreslo s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva. Stolička Miller je nadčasové kreslo s pôvabným nádychom s ozdobným lemom hlavy klinca. Toto kreslo má možnosť pridať otoman, aby ste si mohli vyhodiť nohy a pohodlne relaxovať. Zvýrazňujúca stolička Miller prináša nadčasový štýl s pôvabom do každého priestoru, s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva; Je príkladom tradičného štýlu a dodáva sa v béžovej farbe, ktorá do vášho domova prináša osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Stolička Miller, postavená s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s kapsami; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zostavte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto, aby ste si mohli užívať!.

Béžové tikajúce kreslo s pevným vankúšom a nohami z masívneho dreva