Rustikálna drevená krčmová stolička Schuster v prírodnom tóne. Uložte si svoje jedálenské potreby a vychutnajte si lahodné jedlo s kolekciou jedálenského nábytku Furniture of America Schuster. Táto jedálenská stolička čalúnená látkou má vyšívané gombíkové operadlo zdobené klincami, ktoré krásne dopĺňa rustikálny prírodný tón dreva a MDF rám. Zakrivené zadné nohy poskytujú dodatočnú podporu spolu s extra základnými tyčami. Zahŕňa: dve krčmové stoličky; Štýl: Rustikálny; prirodzený tón; Látka, MDF, masívne drevo, drevená dyha; Vyšívané operadlo sedadla; Orezanie hlavičky klinca na operadle sedadla; Zakrivené zadné nohy.

Rustikálna drevená krčmová stolička Schuster v prírodnom tóne

Rustikálna drevená krčmová stolička Schuster v prírodnom tóne


3-dielna stolová súprava Pandorf Wood v prírodnom tóne. Ako príklad dizajnu destilovaného do najzákladnejších a najatraktívnejších prvkov táto súprava jedálenského stola a stoličiek predstavuje čisté, jednoduché línie a krásne teplé prírodné tóny dreva. Jeho konštrukcia je z MDF a akáciovej dyhy, s oceľovým rámom a nohami v tvare U spolu s dreveným sedadlom a operadlom, ktoré spolu vytvárajú jednoduchú, ale presvedčivú stoličku pre vašu súčasnú jedáleň. Zahŕňa: jeden stôl a dve stoličky; Štýl: prechodný; Prírodné; MDF, akáciová dyha, oceľ; Svetlé drevo v teplých tónoch; Atraktívny kontrast dreva a kovu pre moderný vzhľad; minimalistický dizajn; nohy v tvare U; Nosnosť stola: 80 libier; Nosnosť stoličky: 225 libier.

3-dielna stolová súprava Pandorf Wood v prírodnom tóne


Výškovo nastaviteľná stolička Sullivan z cínového liateho kovu, doska z orechového dreva. Výškovo nastaviteľná stolička Sullivan s cínovým liatym kovovým rámom a vrchná časť z orechovej hnedej dyhy Priemyselné oceľové sedenie s nádychom dramatickosti. Silný hranatý dizajn pre trochu výhľadu dopredu. Postavený tak, aby vydržal s ťažkou kovovou konštrukciou a hrubým doskovým sedadlom. Ponúkané v povrchovej úprave rustikálny orech a cín. Cín a orech; Kov a drevo; Oceľové nohy a vrchná časť z dyhy; Iba na domáce použitie; Nastaviteľná stolička; Rustikálny priemyselný dizajn; Výška sedadla min 18 až max 25,5.

Výškovo nastaviteľná stolička Sullivan z cínového liateho kovu, doska z orechového dreva


Súčasný barový stôl Pike v Auburn Bay Finish, Sedona Wood Top. Prechodný pultový jedálenský stôl Armen Living Pike je skvelou voľbou do každej súčasnej domácnosti. Tento moderný stôl kombinuje odolnosť kovového rámu s povrchovou úpravou Auburn Bay s doplnkovou estetikou vrchnej dosky z dubového dreva Sedona. Táto kombinácia vytvára kvalitu, ktorá určite zvýrazní krásu každej modernej jedálne alebo obývacej izby. Štýlový zváraný rám Pikes má uhlové, konkávne nohy a praktickú okrúhlu dosku, vďaka čomu je jedinečný, no funkčný jedálenský stôl. Pike je skvelá voľba a dá sa spárovať s akoukoľvek štandardnou barovou stoličkou alebo jedálenskou stoličkou. Stôl na výšku pultu Pike Contemporary s povrchovou úpravou Auburn Bay a doskou z dubového dreva Sedona; Dizajn geometrického zváraného rámu je jedinečný a príjemný na pohľad; Navrhnuté pre ubytovanie až 4 osôb, ideálne pre intímne stretnutia; Nosnosť: 126,5 libier; Pevná kovová konštrukcia zaisťuje odolnosť bez kompromisov v súčasnej estetickej kvalite.

Súčasný barový stôl Pike v Auburn Bay Finish, Sedona Wood Top