Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami sivý. Konferenčný stolík Rustic Collection je nádherný konferenčný stolík v rustikálnom štýle. Vyrobené z masívnej borovice v sivej povrchovej úprave, ktorá ponúka to správne množstvo úzkosti, ktoré sa dá ľahko miešať s inými rustikálnymi, núdzovými, skladovými, farmárskymi alebo podkrovnými vzhľadmi. Stôl je vybavený dvoma zásuvkami, ktoré sa dajú úplne vytiahnuť, čo umožňuje prístup z oboch strán. Zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na uloženie televíznych ovládačov, časopisov, puzzle, spoločenských hier a iných predmetov. Zásuvkové ťahadlá sú vyrobené na mieru v čiernej farbe, aby dopĺňali celkový rustikálny a núdzový vzhľad stolov. Spodná polica je ponúkaná pre ďalšie skladovanie a je doplnená o zakrivené spodné lišty. Súčasťou sú aj skryté kolieska, ktoré vám umožňujú presunúť stôl do rôznych polôh, čo je ideálne pre pohovku alebo stoličku. Sivá povrchová úprava s hrubo opracovanými pílovými značkami a rušivými; Vyrobené z masívneho dreva

Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami sivý

Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami sivý


Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna vo svetlošedej farbe. S neobmedzenými možnými možnosťami má táto sekcia vynikajúce ľanové čalúnenie, pevné operadlo a sedák. Táto sekcia je úplne modulárna, takže si môžete vytvoriť obývaciu izbu podľa svojich potrieb. Svetlo sivá; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Flexibilná kombinácia; Odnímateľný podsedák; Typ: Veľký prierez; Orientácia: pravá strana; Vrátane 5 kusov: bezramenné sedadlo, rohové sedadlo, kreslo a kreslo s ľavým ramenom. Prevedenie: Stacionárne.

Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna vo svetlošedej farbe


Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna v tmavošedej farbe. S neobmedzenými možnými možnosťami má táto sekcia vynikajúce ľanové čalúnenie, pevné operadlo a sedák. Táto sekcia je úplne modulárna, takže si môžete vytvoriť obývaciu izbu podľa svojich potrieb. Tmavo-sivá; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Flexibilná kombinácia; Odnímateľný podsedák; Typ: Veľký prierez; Orientácia: ľavá strana; Vrátane 5 kusov: bezramenné sedadlo, rohové sedadlo, kreslo a kreslo s ľavým ramenom. Prevedenie: Stacionárne.

Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna v tmavošedej farbe


Cheryle Wood, mikrovlákno, modulárny sekčný pravý obklad, svetlosivá. Táto modulárna sekcia vašej obývačky v trendovom modernom dizajne z polovice storočia s touto sekciou. Dá sa zložiť do rohovej sekcie. Jedná sa o sekciu Large U Shape s kreslom, do ktorej sa zmestí najmenej 6 dospelých. Svetlo sivá; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Jednoduchá montáž; Starostlivosť: Možno čistiť vlhkou handričkou s trochou saponátu.; Orientácia: pravá strana; Počet 6 kusov Vrátane: 2 sedátka bez ramien, 1 stolička bez ramien, 1 roh, 1 rameno a 1 obojstranná honička; Dizajn: Modulárny.

Cheryle Wood, mikrovlákno, modulárny sekčný pravý obklad, svetlosivá