Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami starožitný biely. Konferenčný stolík Rustic Collection je nádherný konferenčný stolík v rustikálnom štýle. Vyrobené z masívnej borovice s povrchovou úpravou Antique Black Pine, ktorá ponúka to správne množstvo úzkosti, ktoré sa dá ľahko kombinovať s inými rustikálnymi, núdzovými, skladovými, farmárskymi alebo podkrovnými vzhľadmi. Stôl je vybavený dvoma zásuvkami, ktoré sa dajú úplne vytiahnuť, čo umožňuje prístup z oboch strán. Zásuvky ponúkajú dostatok priestoru na uloženie televíznych ovládačov, časopisov, puzzle, spoločenských hier a iných predmetov. Zásuvkové ťahadlá sú vyrobené na mieru v čiernej farbe, aby dopĺňali celkový rustikálny a núdzový vzhľad stolov. Spodná polica je ponúkaná pre ďalšie skladovanie a je doplnená o zakrivené spodné lišty. Súčasťou sú aj skryté kolieska, ktoré vám umožňujú presunúť stôl do rôznych polôh, čo je ideálne pre pohovku alebo stoličku. Antique White Finish s hrubo opracovanými pílovými stopami a rušivými; Vyrobené z masívneho dreva

Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami starožitný biely

Rustikálny konferenčný stolík z masívneho dreva s 2 zásuvkami starožitný biely


Úložná sedačka Chester z masívneho dreva v bielej farbe. Váš neformálny jedálenský priestor dostane vylepšenie s výrazným vzhľadom tohto dreveného úložného stolíka. Oprite ho o stenu s vysokým operadlom v štýle bielej dosky s otvoreným dreveným sedadlom na espresso, ktoré je zárukou zábavného kulinárskeho zážitku, najmä keď ste na cestách. Zahŕňa: One Love Seat; Štýl: Rustikálny; Espresso, biele; masívne drevo, drevená dyha; Rebrík operadlo zadného sedadla; dizajn v štýle pikniku; Dizajn drevených dosiek.

Úložná sedačka Chester z masívneho dreva v bielej farbe


Rohový raňajkový kút Troyin v bielej farbe. Ideálne prostredie na raňajky s priateľmi alebo si len tak vychutnáte smoothie po tréningu. Tento pevný biely raňajkový kútik dodá vašej kuchyni alebo pracovni atmosféru chaty. Vzhľad a kvalita vstavaných prvkov za zlomok ceny. Sedadlá sa otvárajú a odhaľujú skrytý úložný priestor pre ďalšie prestieranie alebo sezónne dekorácie. Dobre premyslené detaily, ako sú zaoblené hrany, vyzerajú dobre a sú praktické pre domácnosti s malými deťmi. Dokončite vzhľad svojich snov stolom a bočnými stoličkami. K dispozícii vhodný stolík Vyrobené z borovice a MDF; Biela povrchová úprava; Lavicové sedadlá sa otvárajú a odhaľujú skrytý úložný priestor; Hladké, zaoblené rohy sú vhodné pre deti; Mäkké zatváracie pánty zabraňujú buchnutiu.

Rohový raňajkový kút Troyin v bielej farbe


Príjemná Robin Transitional skladacia stolička z masívneho dreva v bielej farbe. Súprava 4-dielnych skladacích stoličiek Robin v bielom prevedení ešte nikdy nevyzerala tak krásne. Táto 4-dielna súprava stoličiek z masívneho dreva je nepostrádateľným doplnkom každej domácnosti. Potiahnite stoličky na kartovú hru alebo na ďalšie sedenie okolo jedálenského stola. Alebo ich priveďte von, keď príde spoločnosť. Hladké sedadlá sú lamelové a operadlá s dvojitou tyčou poskytujú dodatočnú podporu. Zložené stoličky sa pekne zastrčia jedna o druhú pre kompaktné skladovanie. Biely; Masívne drevo; Nevyžaduje sa žiadna montáž.

Príjemná Robin Transitional skladacia stolička z masívneho dreva v bielej farbe