Sada dvoch stoličiek z masívneho dreva X-Back z dubového dreva. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Tento kúsok ľahko doplní akýkoľvek dekor a je dokonalým doplnkom do vašej kuchyne alebo jedálenského kúta! S krásnou povrchovou úpravou z dubového dreva. Nosnosť je 225 libier. Vyrobené len na domáce použitie, nie je určené na komerčné použitie. Rozmery: 18,9 Š x 22,2 H x 36,9 V; Rozmery sedadla: 17,5 V x 18,9 Š x 15,35 H; Súprava 2 stoličiek; Konštrukcia boxového sedadla; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie; Jednoduchá montáž.

Sada dvoch stoličiek z masívneho dreva X-Back z dubového dreva

Sada dvoch stoličiek z masívneho dreva X-Back z dubového dreva


Súprava dvoch masívnych drevených dvojkrídlových stoličiek z dubového dreva. Bytový nábytok International Concepts je krásna kolekcia vysoko kvalitného dreveného nábytku s tradičným a elegantným vzhľadom. Vďaka kúskom, na ktoré budete hrdí po mnoho rokov a ktoré ľahko doplnia akýkoľvek dekor. Všetky kusy sú vyrobené z masívneho paradreva, ktoré je bežnejšie označované ako Rubberwood. Parawood je ekologický, pretože je fantastickým obnoviteľným zdrojom. Keďže paradrevo sa považuje za tvrdé drevo, v skutočnosti ide o skutočne odolné a pevné drevo. Tento kúsok ľahko doplní akýkoľvek dekor a je dokonalým doplnkom do vašej kuchyne alebo jedálenského kúta! Má krásnu povrchovú úpravu z dubového dreva. Rozmery: 19,4 Š x 23,6 H x 39,3 V; Rozmery sedadla: 18 V x 19,4 Š x 16,18 H; Súprava 2 stoličiek; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Nie je určené na komerčné použitie, len na domáce použitie; Vyrobené z masívneho parawoodu.

Súprava dvoch masívnych drevených dvojkrídlových stoličiek z dubového dreva


Jednozásuvkový písací stôl Toulon Wood z tmavého dubu. Výrazné krivky poskytujú elegantný kontrast k jedinečnému vzhľadu kolekcie Toulon. Stôl, navrhnutý tak, aby vám pomohol pri každodennej rutine, poskytuje dostatok pracovného priestoru a úložných funkcií. Silne skrútená základná podpera stola má francúzske provinčné smerovanie, zatiaľ čo povrchová úprava z tmavého dubu poskytuje textúru akáciovej dyhe tejto elegantnej kolekcie domácej kancelárie. K dispozícii je aj koordinačná stolička, kartotéka a knižnica. Vyrobené z akáciovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Povrchová úprava tmavý dub; 1 skrytá rybinová zásuvka s guľôčkovými ložiskami; Kovová ortéza; Vyžaduje sa montáž.

Jednozásuvkový písací stôl Toulon Wood z tmavého dubu


Bočná skrinka na spisy z Toulonského dreva s kolieskami z tmavého dubu. Výrazné krivky poskytujú elegantný kontrast k jedinečnému vzhľadu kolekcie Toulon. Bočná kartotéka, navrhnutá tak, aby vám pomohla pri každodennej rutine, poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše kancelárske dokumenty. Zásuvky, otvorené police a zásobníky prepožičiavajú jednotke výnimočnú funkčnosť. Frézovanie inšpirované francúzskou provinciou a povrchová úprava tmavý dub poskytujú textúru akáciovej dyhe tejto elegantnej kolekcie. K dispozícii je aj koordinačná stolička, knižnica a písací stôl. Vyrobené z akáciovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Povrchová úprava tmavý dub; 1 rybinová zásuvka s guľôčkovými ložiskami; 1 úložný priestor; Kolieska pre ľahký pohyb; Výrezy na vedenie drôtov; Ploché gombíky v čiernej farbe; Vyžaduje sa montáž.

Bočná skrinka na spisy z Toulonského dreva s kolieskami z tmavého dubu