Skladacia stolička Triena Wood X. Štýlové sedenie s pohodlím rozkladacej stoličky. Tento pár skladacích stoličiek dodáva stolovaniu alebo zábave extra eleganciu. Drevené rámy sú vybavené klasickým chrbtom X a utierateľným, vinylovým čalúneným sedadlom so vzhľadom kože a bohatým povrchom Espresso. Predné a zadné podpery poskytujú extra stabilitu. Priestorovo úsporné stoličky sú sklopné pre jednoduché nastavenie a skladovanie. Nevyžaduje sa žiadna montáž. Súčasťou nákupu sú dve stoličky. Vyrobené z preglejky, gumového dreva, PVC a CA Firefoam; Hnedé čalúnenie (83 % Polyuretán, 17 % Polyester); Espresso Finish; Súprava dvoch; Skladacie pre jednoduché nastavenie a skladovanie; Predné a zadné podpery poskytujú extra stabilitu; Rozmery položky v zloženom stave: 37 x 17 x 7.

Skladacia stolička Triena Wood X

Skladacia stolička Triena Wood X


Stolička s dreveným operadlom a svetlou čerešňovou povrchovou úpravou 4 Bal. Stolička na nohy s dreveným operadlom a svetlou čerešňovou povrchovou úpravou 4 balíky dreveného sedacieho sedadla pre hostí s tovarom Kenwood Case. Stolička s čalúneným sedákom a dreveným operadlom. Posielame 4 za kartón. Rám kompletne zmontovaný, sedáky nenamontované. Svetlá čerešňová povrchová úprava. Sedák čalúnený z čiernej látky a operadlo s drevenými lamelami; Svetlá čerešňová povrchová úprava; Čierna látka; 4 balenie.

Stolička s dreveným operadlom a svetlou čerešňovou povrchovou úpravou 4 Bal


Stolička s dreveným operadlom a hnedou povrchovou úpravou mahagón 4 Bal. Stolička na nohy s dreveným operadlom a hnedou povrchovou úpravou mahagónom 4 kusy dreveného sedacieho sedadla pre hostí koordinuje s tovarom Kenwood Case. Stolička s čalúneným sedákom a dreveným operadlom. Posielame 4 na kartón, rám úplne zložený, sedáky nenamontované. Povrchová úprava mahagón. Čalúnené sedadlo a drevené lamelové operadlo; Povrchová úprava mahagón; Čierna látka; Posielame 4 za kartón.

Stolička s dreveným operadlom a hnedou povrchovou úpravou mahagón 4 Bal


Kovová červená jedálenská stolička Somerset s dreveným sedákom. Aktualizujte vzhľad svojho domova starožitnou kovovou jedálenskou stoličkou OSP Designs Somerset X Back. Táto stolička, ktorá sa vyznačuje jednoduchou kombináciou farieb a prírodných drevených prvkov, je dokonalým mixom rustikálneho a priemyselného štýlu. Vďaka početným štýlovým prvkom je táto stolička ešte viac očarujúca. Tieto prvky zahŕňajú jedinečný dizajn chrbta X a zakrivené okraje. Sedák z tvrdého dreva v orechovom prevedení dopĺňa starožitný rám stoličky. Rovnaké orechové drevo nájdete aj na vrchnej časti operadla tejto stoličky. Obklopte tradičný farmársky stôl množstvom týchto štýlových stoličiek alebo vytvorte bistro súpravu s dvomi a malým stolíkom. Táto stolička je k dispozícii v starožitnej čiernej, starožitnej červenej, starožitnej oranžovej a starožitnej tyrkysovej, aby ste si mohli nájsť perfektnú kombináciu pre váš domov. Táto stolička je pripravená na montáž. Sedadlo z tvrdého dreva s povrchovou úpravou rustikálny orech; Drevo, Kov; Starožitný rám.

Kovová červená jedálenská stolička Somerset s dreveným sedákom